Понедельник, 23.07.2018, 17:21
Впровадження програми "Школи-новатори"

Координатор програми - "Майкрософт Україна".
Учасник у Іванівському районі - Новосеменівська ЗОШ.Увага! До 15.12.2012 необхідно забезпечити реалізацію першочергових дій щодо початку роботи в Програмі "Школа-Новатор" (згідно листа КВНЗ ХАНО №01-08/881 від 26.11.2012).
Нижче викладаю лист з додатками:
Для початку проведення дослідження у школі необхідно:
1. Керівнику - зареєструватись у системі дослідження (чи увійти в систему, використовуючи ідентифікатор Windows Live ID, отриманий під час реєстрації у мережі "Партнерство у навчанні"). Вгорі сторінки є меню вибору мови, виберіть українську.
2. Керівнику - перейти до етапу 1, натиснути посилання "Почніть зараз". На наступній сторінці Вам буде запропоновано обрати свою роль (керівник) та ввести адресу власної електронної пошти. Вводьте ту електронну адресу, що використовується у Windows Live ID.
3. Керівнику - перейти до етапу 2, натиснути посилання "Почніть зараз". Налаштуйте систему дослідження школи: оберіть країну та мову опитування; введіть дані про розташування школи та кількість вчителів і керівників; інші дані. Кінцева дата дослідження - 15.12.
4. Керівнику - після внесення даних натисніть "Продовжити" та перейдіть до "Панелі моніторингу". Оберіть етап 3 або 4. Перейшовши за посиланням, ви побачите URL-адреси опитувань. Їх необхідно повідомити вчителям та пройти опитування для керівників.
5. Вчителю - пройти опитування за надісланим йому посиланням (будуть викладені нижче). Опитування є конфіденційним, від Вас вимагається лише вказати адресу електронної пошти (для різних вчителів - різні адреси!). Уважно читайте пояснення до питань (ідуть перед самими питаннями).
6. Керівнику - стан проходження вчителями опитування можна переглянути у Панелі моніторингу.

Опитування для вчителів : http://www.pilsr.com:8081/TeacherSurvey.aspx?SchoolResearchSystemID=3801&surveyId=32
Опитування для керівництва: : http://www.pilsr.com:8081/ SchoolLeaderSurvey.aspx?SchoolResearchSystemID=3801&surveyId=31

Результати стартового дослідження