Пятница, 27.04.2018, 06:39
Головна » Файли » Архів » Накази

Наказ ВО від 22.04.2016 №82
[ · Викачати видалено (47.5 Kb) ] 26.04.2016, 08:46

НАКАЗУЮ:
1.На час  проведення  зовнішнього  незалежного  оцінювання  внести зміни до режиму роботи Іванівської гімназії Іванівської районної ради Херсонської області, де буде розміщений пункт тестування з української мови і літератури – 05 травня, математики – 11 травня та історії України – 13 травня.
2.Внести зміни до графіку роботи працівників,  які залучаються до проведення зовнішнього оцінювання, на час участі в заходах з підготовки до виконання та безпосереднього виконання обов’язків. Зміни графіка роботи здійснюються на підставі особистої заяви працівника, де зазначаються дата, час і тривалість підготовки та виконання обов'язків. При цьому на час залучення до проведення зовнішнього оцінювання за працівниками зберігається місце роботи (посада) та заробітна плата за їх основним місцем роботи.
3.Створити умови для роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання в дні проведення сесій з української мови, математики та історії України.
4.Забезпечити організацію надання першої медичної допомоги абітурієнтам і персоналу пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання під час проведення ЗНО та охорону правопорядку в місцях проведення зовнішнього незалежного оцінювання із залученням місцевих органів управління охороною здоров'я та територіальних органів управління поліції охорони.
5.Спільно з територіальними органами Державної служби України з надзвичайних ситуацій створити безпечні умови для учасників зовнішнього незалежного оцінювання.
6.05, 11 та 13 травня організувати підвезення учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які є учнями загальноосвітніх навчальних закладів до населеного пункту,  де розташовано пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Категорія: Накази | Додав: ІРМК | Теги: ЗНО Іванівка
Переглядів: 273 | Завантажень: 75 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]