Воскресенье, 27.05.2018, 05:25
Головна » Файли » Архів » Події

День дошкілля - 2014
29.09.2014, 14:45

27 вересня - День дошкілля!

26 вересня в районі відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята працівників дошкільних установ. 
День дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, щирі слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує і навчає життєвої мудрості.
В цей  День в затишному залі музичної школи вітання  на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників лунали від голови районної ради Корнієнка Віктора Анатолійовича, депутата районної ради, помічника народного депутата Опанащенка М.В.  Каністратенка Сергія Семеновича, від районного методичного кабінету, від колег.  Вітаючи  вихователів зі святом, присутні підкреслювали, що професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все майбутнє держави. Той фундамент, який закладається з самого дитинства, служить  людині опорою і основою в подальшому житті.
Дошкільні навчально-виховні заклади Іванівського району вносять свій вагомий вклад у справу виховання майбутніх повноцінних громадян України. Наприклад одним із аспектів педагогічної діяльності колективів Іванівських ясел-садків є впровадження в роботу проектних моделей  освітньої діяльності. Колективи на чолі з завідувачами Биковою Анжелою Вікторівною та Болотовою Мариною Миколаївною налаштовані на працю в режимі розвитку та відновлення кращих традицій поряд із впровадженням сучасних інновацій. 
Тісна співпраця та партнерство з батьками – є основним пріоритетом роботи Нововасилівського НВК, Фрунзенського та Трохимівського дошкільних навчальних закладів.  Під умілим керівництвом завідувачів Прасолової  Наталі Іванівни, Замах Наталії Георгіївни та директора Малашок Валентини Вікторівни побудова стосунків з батьками ґрунтується на принципах взаємоповаги, розуміння та врахування інтересів дитини, турботи про її всебічний розвиток, активного залучення батьків до педагогічного процесу як головних вихователів. 
Позитивним є досвід роботи педагогів Любимівського, Новодмитрівського, Новомиколаївського, Українського дошкільних навчальних закладів з формування здоров’язберігаючих компетентностей у дітей дошкільного віку. Завідувачі  Бульба Лариса Анатоліївна, Сірокулова Алла Вікторівна, Верескун Галина Вікторівна, Шевченко Валентина Володимирівна розуміють, що ефективно сплановані оздоровчі заходи, фізкультурні свята, розваги та медико - профілактичні процедури в умовах звичайного режиму життя дошкільників підтримують інтерес дитини до власного здоров’я, вчать розуміти його найвищу цінність.
Завжди насичене цікавими подіями та різноплановими заходами життя у Воскресенському, Благодатненському та Шотівському дошкільних закладах. У практиці роботи ігрова діяльність  постійно інтегрується з  іншими видами діяльності дітей. Це на думку завідувачів Зайцевої Інни Анатоліївни, Палагнюк Наталі Анатоліївни, Василенко Світлани Вікторівни відповідає дитячим інтересам та потребам у набутті та реалізації  життєвого досвіду, більш успішній подальшій соціалізації. 
Морально - етичному та естетичному  вихованню педагоги Новосеменівського, Першотравневого, Балашовського, Дружбівського дошкільних закладів приділяють особливу увагу. Керівники Солодовнік Любов Вікторівна, Пляшечнік Алла Степанівна, Сакальська Наталя Михайлівна, Колісник Анна Василівна підтримують зорієнтованість педагогів на раннє виявлення творчого потенціалу та захоплень дітей, що є основою реалізації кожною дитиною свого природного потенціалу, збалансованості інтелектуального, емоційного, вольового та духовного розвитку вихованців.
Всі колективи отримали солодкі подарунки, та найголовніше - цінні подарунки отримали дошкільні заклади, вихователі яких у 2014 році приймали участь у районному конкурсі педагогічної майстерності «Вихователь року». Переможець Овсяннікова І.А. (вихователь Новодмитрівського ДНЗ «Ромашка») отримала в подарунок набір стендів для оформлення методичного кабінету закладу, лауреати – магнітні дошки для  більш ефективної організації та проведення занять з дітьми. Нагородження, як і загальне проведення свята,  стало можливим завдяки фінансовій підтримці народного депутата Опанащенка М.В., який завжди виявляє неабияку зацікавленість проблемами освітян, готовий надати підтримку, пораду  та активну допомогу.
Слова привітань та подяки лунали і на адресу сільських голів, адже саме від них залежить створення належних умов для того щоб дошкільний заклад радував своїх мешканців дивовижною атмосферою любові, добра та затишку. Зичимо їм родинного тепла, новаторських ідей та успіхів у всіх починаннях на благо рідної громади!
Приємні хвилини естетичної насолоди присутні отримали під час художніх вітань від вихованців Іванівського ясел-садка «Лелеченя»,  учнів музичної школи. Вразили своїм артистизмом вихователі Іванівського ясел-садка «Світлячок».  
Вихователь - це  така людина, яка є зв’язуючою ниточкою між казковим дитинством та дорослим життям.  В цей день завідувачі та вихователі мали змогу згадати своє казкове дитинство, позмагатися з колегами та перевірити свої знання у організації роботи дошкільної установи, отримати зіркові побажання на найближче майбутнє. Та яким би не було майбутнє, які б нові сюжети нам не готувало життя, слід пам’ятати, що лише добрі справи, здобутки на благо людей навічно закарбовуються у книзі пам’яті. 
Шановні дошкільники, ще раз  усіх Вас вітаємо зі святом!


Усіх, хто світлом простеляє путь,
Для кого головне в житті – дитина,
Її  освіта і духовна суть;
Хто до дітей приходить не на службу –
На добру зустріч з нашим майбуттям,
Хто їм несе щодня любов і дружбу
І просто віддає своє життя.  


КУ Іванівський районний

методичний кабінет  

 

Фото заходу розміщено у фотоальбомі

Категорія: Події | Додав: ІРМК | Теги: відзначення дня дошкілля, день дошкілля
Переглядів: 646 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]