Воскресенье, 27.05.2018, 05:23
Головна » Файли » Архів » Семінари

Біології та географії
15.05.2017, 10:34

12 травня 2017 року на базі Нововасилівського НВК проведено районний семінар для вчителів біології та географії на тему «Формування предметної компетентності учнів при викладанні природничих дисциплін».
Питання, що були розглянуті на семінарі стосувалися    формування географічної компетентності учнів (вчитель Новосеменівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Резнік В.В.), створення ситуацій успіху на уроках та формування здоров’язбережувальної компетентності (вчитель Трохимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ковтун С.В.), проведення натуралістичних екскурсій як мотиваційної складової у формуванні предметної компетентності (вчитель Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Штанько В.Р.), програми міжнародного оцінювання учнів PISA  у 2018 році – як інструменту вимірювання компетентностей учнів (методист методичного кабінету Кузьменко Н.М.).
В рамках семінару присутні учителі мали змогу переглянути урок географії у 6 класі «Природні зони Землі» (вчитель Сінько В.Г.) та урок біології у  9 класі «Типи темпераменту» (вчитель Логвиненко А.В.).
Не сумніваємося, що дана зустріч стала корисною в плані набуття нових знань, нового досвіду та нових вражень, що буде стимулом для подальшої роботи кожного вчителя.

Фото можна переглянути у розділі "Фотоальбом"

Категорія: Семінари | Додав: ІРМК | Теги: семінар мк Іванівка
Переглядів: 212 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]