Пятница, 25.05.2018, 20:36
Головна » Файли » Архів » Семінари

ЗНО
24.12.2014, 14:21

ПЛАН 
проведення практичного семінару відповідальних за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в навчальних закладах «Підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2014 році. Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2015 році»

І.Теоретична частина

1.1.Підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2014 році.
1.2.Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2015 році.
1.3.Про реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році. Про формування списків випускників старшої школи.


ІІ. Практична частина.

2.1.Робота з формою для здійснення реєстрації учасника зовнішнього незалежного оцінювання на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Створення реєстраційної картки-заяви.
2.2.Робота з інформаційними веб-сторінками для загальноосвітніх навчальних закладів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Потрібні посилання:

http://testportal.gov.ua/ - у розділі "Реєстрація-2015" з 5 січня буде функціонувати програма створення реєстраційної картки-заяви

http://register.testportal.com.ua/schools/ - інформаційна сторінка для органів управління освітою та навчальних закладів

Категорія: Семінари | Додав: ІРМК
Переглядів: 621 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]