Пятница, 25.05.2018, 20:42
Головна » Файли » Архів » Статті

НАША РІДНА ДОМІВКА - «ЛЕЛЕЧЕНЯ»
07.08.2011, 11:44

НАША РІДНА ДОМІВКА - «ЛЕЛЕЧЕНЯ»

Дитсадок - веселий дім.
Тут робота є усім.
Тут майструють,
Тут будують.
Лисові хвоста малюють,
З пластиліну ліплять вовка.
Швидко шиють нитка й голка,
А тому батьки і мами,
І сестрички із братами,
І бабусі, й дідусі –
Дитсадочок люблять всі.

Дошкільний навчальний заклад «Лелеченя» - це маленька країна з маленькими громадянами, тепла і по-домашньому затишна. Зранку вона наповнюється життєрадісними голосами дітей. Дехто з них ще звикає до нової домівки, інші почувають себе в ній впевнено, вільно, а треті вже готуються до вступу до школи.

Історія нашого садочку почалася з 1985 року, коли за адресою: смт. Іванівка вул. Стаханова, 1 - було збудовано нову двоповерхову будівлю. Сьогодні - це сучасний заклад, приміщення в якому яскраві, красиві, із різноманітними іграшками та розвиваючими іграми. Обладнано спортивний та музичний зали, кімнату правил дорожнього руху та українську світлицю.

     

Дошкільний навчальний заклад забезпечено всім необхідним, у ньому створені всі умови для повноцінного виховання і розвитку дітей.

Але запропонувати дітям різноманітні матеріали та створити умови - цього ще недостатньо. Важливо, наскільки емоційно комфортно буде відчувати себе дитина в цьому предметному середовищі, чому і як її тут навчать, чи захоче та зможе вона освоїти цей світ.

Велика відповідальність в цьому лягає на плечі педагогів, які душею і серцем вболівають за мікроклімат в дитячому садку та за його маленьких мешканців.

    

Очолює дошкільний заклад завідувач – Болотова М.М. З дітьми працюють педагоги та помічники вихователів, медик, працівники кухні, обслуговуючий персонал.

 

Окрема дитина - це унікальний світ! У кожної дитини є прекрасні здібності й таланти, яким треба допомогти виявитися й розвинутися повною мірою. Для цього використовуємо в нашому дитячому садку ряд методик, що добре зарекомендували себе серед фахівців у дошкільному вихованні. Усі діти різні, в кожній родині — свої традиції й своє життя. Батьки та всі близькі дитині люди вірять, що їхня дитина дуже здібна, розумна, і хочуть, щоб вона одержала гідне виховання й опанувала усі навички, які будуть необхідні йому в майбутньому. Тому ми обрали проблему, над якою працюємо з 2011 року - «Розвиток пізнавальних здібностей дітей дошкільного віку».

Основною умовою розвитку пізнавальних здібностей дошкільнят є включення їх у різноманітну діяльність: ігрову, навчально-пізнавальну, продуктивну (малювання, ліплення, аплікація, конструювання), рухову. Зважаючи на це, одним із аспектів підвищення рівня розвитку пізнавальних здібностей та пізнавальної активності є інтеграція різних видів діяльності у навчально-виховному процесі. Розвиваюча роль будь-якої діяльності полягає в тому, що вона є певною формою практики, тобто носить практично-продуктивний характер. Пізнавальні та творчі здібності формуються в діяльності у процесі пошуків та знахідок, що здійснюються в повсякденній практиці.

В дитячому садку проводяться заняття гуртків, а саме: «Чарівна казка» (керівник – Гетьманець Т.М.), «Туристичний» (Стицина Н.І.), «Умілі рученята» (Долматова О.В.), «Пальчики - ліпальчики» (Федоренко Н.В.), «Логопедичний» (Волович О.О.), «Аплікація» (Пінаєва О.О.), де значна увага приділяється розвитку творчої спрямованості, розкриттю потенційних можливостей дитини.

Малята полюбили свій дитячий садок, адже тут вони перебувають у колективі однолітків, з якими можна себе порівняти, разом грати, товаришувати. А наш садок - це будинок радості та затишку.

І я вважаю, що саме відчуття власної щасливої території допоможе дітям зростати самостійними, веселими, самодостатніми, щасливими.

Ми віримо в просту істину:«Якщо дитина оточена дружелюбністю, вона знає, що світ - це чудове місце».

Дізнатися про роботу закладу можна на веб-сайті районного методичного кабінету http://ivanivka-rmk.narod.ru.

Марина Болотова, завідувач ДНЗ «Лелеченя»


Фотоальбом

ДНЗ "Лелеченя"                    
                                                                                            
                                                                                            
                                                                                            
                                                                                            
                                                                                            
                                                                                            
                                                                                            
                                                
Категорія: Статті | Додав: ІРМК
Переглядів: 805 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]