Четверг, 26.04.2018, 13:26
Головна » Файли » Soft для вчителя » Інформатика

ПЗ для 2-4 класів
28.03.2013, 14:27
З 2013-2014 навчального року у початковій школі з 2 класу вводиться викладання інформатики як інваріативної складової за програмою "Сходинки до інформатики". Для забезпечення викладання даного предмету необхідно використовувати наступне програмне забезпечення (безкоштовне):
1. Програмний комплекс GCompris. Містить тренувальні та розвиваючі вправи (робота з мишею та клавіатурою; вправи на розвиток логічного мислення, на виконання арифметичних дій тощо). Багатомовний інтерфейс з можливістю вибору української мови. Версія для ОС Linux не має обмежень, для інших ОС доступні не всі вправи.
Завантажити для Linux
Завантажити для Windows
Нові версії програми можна скачати з наступних сторінок: http://gcompris.net/download/ та http://sourceforge.net/projects/gcompris/.
2. Клавіатурний тренажер RapidTyping. Можливість зміни фону, вибору звуків, завантаження власних завдань для набору тексту, яскравий інтерфейс. Можливість вибору української мови.
Скачати можна з головної сторінки проекту http://www.rapidtyping.com/.
3. Графічний редактор Tux Paint. Спочатку слід встановити саму програму, поверх неї - колекції штампів, які можна знайти у мережі Інтернет.
Скачати програму та окремі штампи до неї для різних ОС: http://tuxpaint.org/download/.
4. Програмне середовище Scratch. Унікальний тим, що дозволяє складати скрипти для об'єктів з блоків на зразок конструктора. Скрипт тут - це швидше процедура, яка, втім, може виконуватися як самостійна програма. Scratch містить обширну бібліотеку звуків, костюмів для виконавців, але користувач може додавати і власні. У самому Scratch немає компілатора, тобто створені алгоритми (програми) можна зберігати лише як файли проекту *.sb чи завантажити на сторінку он-лайн спільноти http://scratch.mit.edu/. Але існують компілатори, які можна скачати окремо.
Скачати Scratch для різних ОС: http://info.scratch.mit.edu/ru/Scratch_1.4_Download
Категорія: Інформатика | Додав: ІРМК | Теги: програмне забезпечення сходинки до
Переглядів: 6318 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]