Воскресенье, 27.05.2018, 05:18
Головна » Фотоальбом » ДНЗ » Наші ДНЗ » Іванівський ясла-садок "Світлячок"
Іванівський ясла-садок «Світлячок» введений в експлуатацію в 1973 році, розміщений у типовому двохповерховому приміщенні, розрахований на 6 груп. На сьогоднішній день в садочку функціонують 5 груп: 2 групи раннього віку, 3 групи дошкільного віку. Заклад відвідують 110 дітей. Навчально-виховний процес здійснюють 10 педагогів, з них 1 фізінструктор та 1 муз.керіник.
Девіз педагогічного колективу звучить так: «Озброїти дитину не стільки системою галузевих знань, скільки наукою життя».
Ясла-садок заклад працює за пріоритетним напрямком: «Формування навичок здоров’язберігаючих компетенцій, як складової життєвої компетентності на основі комплексного підходу до проведення роботи з фізичного виховання». В зв’язку з чим начна увага в закладі приділяється охороні та зміцненню здоров'я, формуванню здоров’язберігаючої компетентності дітей. Ефективність оздоровчих заходів визначається тим, що поєднуються тривала комплексна інтенсивна оздоровчо-профілактична робота з корекційно-педагогічними заходами в умовах звичайного режиму життя дошкільників. Старша медична сестра здійснює постійний моніторинг стану здоров’я дітей, захворюваності, організації раціонального харчування, контроль за виконанням оздоровчих заходів.
В закладі створено всі умови для навчання елементів спортивних ігор, які дошкільники опановують з інтересом: спортивна зала обладнана спортивним інвентарем, деякі з них виготовлені власноруч вихователями. Є спортивний та ігрові майданчики, обладнання для загартування. На спортивному майданчику є гімнастичні снаряди, бігова доріжка, місце для рухливих ігор та загальнорозвиваючих вправ, яма для стрибків. Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей. Добре знаючи стан здоров’я і фізичні можливості своїх підопічних, вихователі разом з фізінструктором добирають відповідне навантаження (ранкова гімнастика, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри). У залі дошкільники займаються босоніж (що вже саме по собі є доброю профілактикою плоскостопості), а за хорошої погоди завжди виходять на повітря. Велика увага приділяється загально - зміцнювальним та загартувальним заходам, таким як: полоскання ротової порожнини водою з морською сіллю та трав'яними відварами, обливання стоп ніг (влітку), ходіння босоніж по природному матеріалу, та ін.
З 2013-2014 навчального року колектив розпочав роботу над власним проектом «Система роботи педагогічного колективу та батьків щодо збереження та зміцнення здоров’я дошкільників».
Переглядів: 3233 | Розміри: 1024x680px/211.6Kb
Дата: 30.05.2014 | Теги: ясла-садок, ДНЗ | Додав: ІРМК
Проглянути фотографію в реальному розмірі
Рейтинг: 0.0/0

« Попередня  | [1] |  Наступна »

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]