Пятница, 27.04.2018, 06:30
Головна » Статті » Для вчителів » ІКТ

ХІ конкурс «Вчитель-новатор»

У грудні розпочався ХІ конкурс «Вчитель-новатор», що проводиться у межах реалізації програми «Партнерство в навчанні компанією «Майкрософт Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Метою конкурсу є підтримка педагогів, які запроваджують сучасні інформаційно-комунікаційні технології в навчальну діяльність.
До участі у конкурсі запрошуються педагогічні працівники закладів освіти та студенти вищих педагогічних навчальних закладів, науковці. Конкурсні роботи приймаються до 15 лютого 2015 року.
Додаткову інформацію про умови проведення конкурсу та участі у ньому можна знайти в освітній мережі Мicrosoft «Партнерство в навчанні» за посиланням http://bit.ly/1FPE9iK (потрібна безкоштовна реєстрація) та на сторінці http://www.microsoft.com/ukraine/vchytel-novator/ та електронною адресою innovation4education@outlook.com. 
Просимо поширити відомості про конкурс серед педагогічних працівників.
Для участі в конкурсі необхідно:

  1. До 15.02.2015 пройти он-лайн реєстрацію учасника конкурсу на сайті http://1drv.ms/1AhrjH2
  2. Зареєструватися на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» http://www.pil-network.com/ на головній сторінці в верхньому лівому куті вибрати українську мову; обов’язково заповнити профіль учасника та профіль навчального закладу.
  3. До 15.02.2015 включно у розділі «Ресурси» освітньої мережі «Партнерство в навчанні» завантажити конкурсну роботу у форматі Шаблону, обравши пункт «Додати навчальний матеріал». Під час завантаження роботи потрібно відмітити галочкою пункт «Я подаю роботу на конкурс». Роботи подаються виключно у форматі Шаблону.
Категорія: ІКТ | Додав: ІРМК (25.12.2014)
Переглядів: 1196 | Теги: конкурс вчитель новатор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]