Пятница, 25.05.2018, 01:17
Головна » Статті » Для вчителів » ІКТ

XII Всеукраїнський конкурс «Вчитель – новатор»

XII Всеукраїнський конкурс «Вчитель – новатор» стартував 19 листопада 2015 року, роботи приймаються до 01 лютого 2016 року.
Для участі необхідно до 01.02.2016 року:
Пройти он-лайн реєстрацію учасника конкурсу
— Зареєструватись на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні», заповнити профіль учасника та завантажити конкурсну роботу, приєднатися до тематичної дискусії «ХIІ Всеукраїнський конкурс «Вчитель — новатор».
Головним критерієм оцінювання робіт є наявність проектної діяльності учня та учителя. Конкурсна робота переможця має описувати конкретну ситуhttps://www.educatornetwork.com/Discussion/bd7ca501-5153-4896-a516-c52a0379ef5eацію із життя класу (школи, місцевої громади тощо) та показати, яким чином використання сучасних технологій допомогло вирішити конкретну проблему. В проектну діяльність мають бути залучені як учні, так і педагог, а в ідеалі – і громада, коли всі разом працюють для досягнення спільної мети.
Робота має бути створена  у форматі OneNote або PowerPoint із обов’язковим використанням Office Mix (безкоштовної надстройки для Office 2013).
Організатори конкурсу спільно з партнером конкурсу відзначать 10 переможців конкурсу, які отримають цінні призи. Також буде відзначено і лауреатів конкурсу. Всі учасники, роботи яких були допущені до розгляду журі, отримають електронний сертифікат учасника Конкурсу.
Із зразками минулорічних конкурсних робіт ви можете ознайомитись у тематичній дискусії на сайті освітньої мережі Microsoft «Партнерство в навчанні» (потрібна безкоштовна реєстрація).
Сайт конкурсу
      Положення про конкурс

Категорія: ІКТ | Додав: ІРМК (15.12.2015) W
Переглядів: 666 | Теги: конкурс вчитель новатор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]