Пятница, 25.05.2018, 01:27
Головна » Статті » Для вчителів » Класний керівник року

Матеріали Сіліної А.А. (2015 рік)

Матеріали, надані на конкурс "Класний керівник"-2015 вчителем іноземної мови Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іванівського району Херсонської області Сіліною А.А.

  В народі кажуть, що письменник живе в своїх книжках, скульптор у створених ним скульптором, а вчитель у думках і справах своїх учнів. Мені поталанило безкінечно жити в душах моїх учнів. Вони моє продовження та відображення. Їм я дарую часточку себе.
  Я, Сіліна Аліна Анатоліївна, стала педагогом за покликом серця. Проблема вибору професії ніколи не стояла переді мною. Змалку я знала – я стану Вчителем. Малювала у своїй уяві, як я стою перед класом та роз’яснюю нову тему, записую на дошці правила, перевіряю щоденники. Але ніколи не замислювалася, що окрім педагога-предметника стану класним керівником, наставником, вихователем. Лише зіштовхнувшись очима зі сполоханими поглядами п’ятикласників зрозуміла, тепер я відповідаю не лише за себе.
  На початку своєї педагогічної діяльності я мала безліч перепонів. Дуже важко було поєднувати роботу фахового вчителя та обов’язки класного керівника. Але досвід приходить не одразу, його набувають з роками.
   Сьогодні я класний керівник 9 класу.
  Мої учні – це 6 підлітків: 4 хлопців і 2 дівчат. Вони прийшли до мене збентежені та невпевнені, маючи купу питань. І я, молода та неосвічена, адаптувалася до змін разом з ними. Тепер це юнаки, які на голову вищі від мене, та дівчата у розквіті сил – одна РОДИНА, дружній клас, готовий прийти на допомогу будь-кому. Вони не тільки мені учні, вони мої найкращі друзі та улюблені діти. Звісно, не обійшлося без труднощів, безсонних ночей, навіть розчарувань. Але коли бачиш відгук в серцях дітей, забуваєш про всі негаразди і бажання творити надихає на нові справи та породжують нові ідеї. Мої учні не тільки вчаться, вони вчать і мене. Адже я повинна бути для них зразком у всьому. Разом з ними співаю, танцюю, малюю, вдосконалюю навички володіння комп’ютером.

Матеріали можна скачати за посиланням: Перейти...

Фото можна скачати за посиланням: Перейти...

Категорія: Класний керівник року | Додав: ІРМК (03.02.2015)
Переглядів: 2228 | Теги: матеріали на конкурс класний керівн | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]