Четверг, 24.05.2018, 00:37
Головна » Статті » Для вчителів » Різне

Фестиваль педагогічних ідей «Гуманізація освітнього простору очима педагога» - 2014
На виконання Указу Президента України від 25 червня 2013 року № 344/2013 «Про Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 травня 2012 року № 615, Державного стандарту початкової загальної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року № 462, відповідно до наказу КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» від 22 січня 2014 року № 8 «Про затвердження заходів щодо відзначення 70-ти річного ювілею створення КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» та з метою виявлення, пропагування інноваційних ідей та технологій дошкільної і початкової освіти, презентації перспективних освітніх ідей і технологій, поширення творчих здобутків, упровадження передового педагогічного досвіду вихователів дошкільних навчальних закладів і вчителів початкових класів області в практику роботи закладів освіти проводиться обласний Фестиваль педагогічних ідей «Гуманізація освітнього простору».
До участі у Фестивалі запрошуються як окремі педагогічні працівники, так і авторські колективи дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області.
Термін проведення Фестивалю - з 01 лютого до 01 квітня 2014 року.
До участі в Фестивалі можуть бути представлені роботи за
напрямами:
1.Освітні виховні цінності (есе - до 1 сторінки; творчі ідеї педагогів, опис досвіду роботи з певної проблеми - до 5 сторінок, опис інновації, портфоліо дітей тощо).
2.Портрет сучасного педагога очима дітей (відеофільм, презентація, які створені за висловлюваннями дітей дошкільного віку та учнів початкової школи).
3.Авторські навчальні програми.
4.Розробки уроків до курсу «Сходинки до інформатики».
Вимоги до матеріалів учасників Фестивалю.
Учасники Фестивалю подають наступні матеріали:
1.Об'єктивні дані про учасника Фестивалю (прізвище, ім'я, по батькові; дата народження; місце роботи (поштова, електронна адреса навчального закладу); контактний телефон)). Інформацію про творчу групу із зазначенням кількості учасників та коротким описом змісту творчої діяльності колективу.
2.Роботи мають бути спрямовані на розвиток творчого, інтелектуального, духовного та фізичного потенціалу дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Усі матеріали надсилати на електронних та паперових носіях (параметри матеріалів, створених у текстовому редакторі Word, 14 кегль, інтервал 1,5). Матеріали учасників Фестивалю не рецензуються та не повертаються.
Переможці візьмуть участь у конференції, присвяченій 70-ти річчю КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». Робота конференції передбачає проведення презентацій, авторських творчих майстерень, майстер- класів науковців, методичних та педагогічних працівників України.
Категорія: Різне | Додав: ІРМК (28.01.2014)
Переглядів: 1084 | Теги: обласний фестиваль педагогічних іде | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]