Пятница, 25.05.2018, 01:16
Головна » Статті » Для вчителів » Різне

Педагогічна творчість
Редакція часопису «Розкажіть онуку» спільно з Національною спілкою журналістів України за інформаційної підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти проводять Всеукраїнську акцію «Педагогічна творчість - чарівний ключ дитячої творчості» для вчителів початкових класів, вихователів дитячих садків та педагогічних працівників позашкільних установ.
Метою акції є розповсюдження кращого досвіду роботи вчителів початкових класів, які розбудовують систему шкільної освіти та  створюють умови для дитячої творчості. Акція присвячується Року дитячої творчості в Україні, оголошеному Указом Президента України від 28 грудня 2012 року № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості».
Враховуючи важливість ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційною діяльністю освітян, які створюють умови для розвитку творчого, інтелектуального, духовного та фізичного потенціалу дітей, просимо сприяти інформуванню, вчителів початкових класів про умови проведення Всеукраїнської акції.


Джерело: http://irmk.org.ua/konkurs/ped-tvorchist.docx
Категорія: Різне | Додав: ІРМК (30.08.2013)
Переглядів: 866 | Теги: Педагогічна творчість - чарівний кл | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]