Пятница, 25.05.2018, 01:23
Головна » Статті » Для вчителів » Вчитель року

Підсумки ІІ етапу "Вчитель року-2014"
Щорічно восени стартує всеукраїнський конкурс педагогічної майстерності «Учитель року», який з 1995 року став традиційним для освітян  України. 
Кожен  педагог –  і досвідчений фахівець, і вчитель -початківець – прагне професійного зростання,  підвищення професійної самооцінки. Серед учасників цьогорічного конкурсу не було людей випадкових. Для  них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця над саморозвитком.   Для всіх учасників цей конкурс є нагодою ще раз підтвердити свій професіоналізм, поділитись досвідом роботи, власними напрацюваннями.
 Для участі у І (районному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» до районного організаційного комітету подали заяви: Бутенко Н.В., вчитель початкових класів Іванівської гімназії, Галкіна Л.В., вчитель початкових класів Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Гриб С.С., вчитель трудового навчання Дружбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Дереза М.В., вчитель початкових класів Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Заярна Л.І., вчитель початкових класів Нововасилівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Кобець Ю.Д., вчитель географії Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,   Пономаренко Т.В., вчитель початкових класів Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Резнік В.В., вчитель географії Новосеменівської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів,   Сапунова Л.А., вчитель початкових класів Благодатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Шелудько Т.І., вчитель початкових класів Трохимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
На учасників чекало чимало завдань та випробувань: підготувати матеріали опису  досвіду роботи з науково-методичної проблеми; написати контрольну роботу з методики викладання предмету, педагогіки та  психології; провести  відкриті уроки  на базі Іванівської гімназії. Це був лише перший етап І туру конкурсу, який довів, що наші вчителі толерантні і розумні, творчі і винахідливі, організовані і комунікативні,  …  –  одним словом, професіонали своєї справи.
Але шлях до успіху – це не лише стрімке сходження, є на нім радість перемог і біль розчарувань, осяяння нових відкриттів та усвідомлення прописних істин, є на нім незмінно ті, хто йде попереду, та їх послідовники. За підсумками першого етапу журі визначило фіналістів – учасників другого етапу І туру конкурсу. Ними стали: Бутенко Н.В., Резнік В.В., Сапунова С.А., Шелудько Т.І. 
Фінал випробувань відбувся у Іванівській гімназії, де конкурсантів вітали  юні артисти танцювального ансамблю «Ритм» та солістка вокального ансамблю «Юність» Олександра Червона. На цьому етапі  учасники взяли участь у наступних конкурсах: «Я –  вчитель», бліц – турнір «Що значить бути вчителем?», «Педагогічна скарбничка», «Не словом, а ділом», «Моє захоплення». Цікавим і захоплюючим був фінал  випробування, адже вчителі вкотре  показали: той, хто хоче змінити світ, повинен почати з себе.
Конкурс є конкурсом, а тому перед поважним журі постало нелегке завдання: серед справжніх майстрів своєї справи обрати кращих з кращих, тих, хто не словом, а ділом щодня доводить: немає майбутнього без вчителя. За підсумками двох етапів І (районного) туру в номінації «Початкові класи» переможцями стали Шелудько Т.І. (Трохимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) та Бутенко Н.В. (Іванівська гімназія), в номінації «Географія» – Резнік В.В. (Новосеменівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів). 
Із заключним словом перед учасниками конкурсу «Учитель року –  2014» виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації, яка наголосила, що всі педагоги гідно пройшли непрості випробування, склали іспит на професійну майстерність та нагородила  фіналістів грамотами відділу освіти.
Від ради голів профкомів та профорганізацій працівників освіти Іванівського району всі учасники конкурсу отримали пам’ятні  подарунки.
Категорія: Вчитель року | Додав: ІРМК (05.11.2013) W
Переглядів: 1295 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]