Пятница, 25.05.2018, 01:21
Головна » Статті » Для вчителів » Вчитель року

Підсумки ІІ етапу "Вчитель року" - 2012

"Вчитель року" - 2012
(районний етап)

    16 грудня було завершено цикл уроків, презентованих учителями, що брали участь у районному етапі цьогорічного конкурсу учительської майстерності "Вчитель року - 2012". Перед цим педагоги змагалися, представивши власний досвід за допомогою презентацій, виконаних у PowerPoint; провівши майстер-клас для своїх колег та написавши контрольну роботу. У цьому році у районному етапі конкурсу "Вчитель року" брали участь 5 учителів:
  1. У номінації "Українська мова та література" - Перепелко І. В., вчитель ІІ категорії Іванівської гімназії, тема "Інтегроване навчання на уроках української мови та літератури"; Дурман Н. І., вчитель І категорії Воскресенської ЗОШ, тема "Формування мобільної компетентності учнів на основі використання інноваційних форм роботи">
  2. У номінації "Біологія" - Малашок В. В., вчитель вищої категорії Нововасилівської ЗОШ, тема "Розвиток інтелекту та пізнавальної діяльності учнів на уроках біології засобами інтерактивного навчання"
  3. У номінації "Англійська мова" - Сибільова Н. Л., вчитель категорії "спеціаліст" Любимівської ЗОШ, тема «Формування комунікативної компетентності засобами інтерактивних технологій на уроках англійської мови»    
  4. У номінації "Фізичне виховання" - Панкеєв О. В., вчитель ІІ категорії Іванівської ЗОШ №2, тема "Активізація діяльності учнів на уроках фізичної культури та в позакласній роботі"

Фотоальбом уроків

Урок Малашок В. В., 13.12.2011
Урок Перепелко І. В., 13.12.2011
Урок Панкеєва О. В., 13.12.2011
Категорія: Вчитель року | Додав: ІРМК (27.12.2011)
Переглядів: 1001 | Теги: підсумки районного етапу вчитель ро | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]