Пятница, 25.05.2018, 01:11
Головна » Статті » Для вчителів » Вихователь року

Вихователь року 2017

Вихователі мають справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, - з маленькою людиною. Від вихователів, від їхнього вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить  з якими знаннями дитина прийде у великий світ та якою буде її подальша дорога.  
434 маленьких жителів району  віком від 2 до 6 років відвідують дитячі навчальні заклади, де працюють молоді душею, невгамовні і запальні вихователі.
Виявлення та підтримка найбільш активних, талановитих, творчих педагогів, новаторів педагогічної справи, пропагування і розповсюдження їх досвіду, впровадження ефективних методів у систему виховання і навчання дітей дошкільного віку є метою щорічного методичного заходу педагогічної майстерності «Вихователь року», який цього року відбувся 24 березня у музичній залі Іванівського ясел-садка «Лелеченя».
За звання  кращого вихователя 2017 року змагалися: Верескун Галина Вікторівна - вихователь Новомиколаївського дошкільного навчального закладу «Казка», Гришечкіна Тетяна Гаврилівна - вихователь Нововасилівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Пінаєва Оксана Олексіївна -  вихователь  Іванівського ясел-садка «Лелеченя», Погрібна Лариса Василівна - вихователь  Агайманського дошкільного навчального закладу «Барвінок».      
Компетентне  журі  очолювала начальник відділу освіти  районної державної адміністрації Шикуленко Л.І., а оцінювали виступи конкурсантів: секретар Іванівської селищної ради Щастлива В.С., голова  ради голів профкомів та профорганізацій працівників освіти Терещенко  О.В., завідувач  Благодатненського дошкільного навчального закладу «Колосок» Палагнюк Н.А.
У своїх виступах  кожна з конкурсанток прагнула  якнайповніше викласти свої знання методики, уміння, накопичений досвід. За допомогою  комп’ютерних  презентацій  підтверджували унікальність кожного дошкільного закладу, та  значимість  дошкільної освіти для гармонійного розвитку та подальшої соціалізації  дитини.
Маючи у своєму арсеналі власний стиль, почерк, професійні знахідки до виконання завдань вихователі підходили творчо та з почуттям  гумору.  Теплу, атмосферу, позитивні емоції дарували присутнім виступи   маленьких артистів - вихованців  Іванівських ясел-садків «Світлячок», «Лелеченя».
За підсумками шести конкурсних етапів («Рекламний ролик»: презентація та майстер клас, «Конкурс ерудитів», «Хочу все знати», «У світі казок», «А Вам слабо?», «Санітарний регламент») вихователем 2017 року  стала Погрібна Лариса Василівна, вихователь Агайманського дошкільного навчального закладу. На 0,1 б їй уступила першість Пінаєва Оксана Олексіївна.
Переможець та лауреати конкурсу відзначені дипломами  відділу освіти районної державної адміністрації та грошовими винагородами. Окремі нагороди всі отримали і від  районної профспілки працівників освіти.
Ми пишаємося  нашими вихователями! Це вони  плекають майбутнє рідного району, вони присвятили свою професію найсвятішому  на Землі - дитині! Вони усвідомлюють, що майбутнє ходить поруч з нами. Майбутнє дивиться очима наших дітей. Якими очима? Довірливими? Закоханими? Скептичними? Замріяними? Або сповненими острахів і невпевненості?  Цей погляд залежить від нас - дорослих. А  від погляду цього залежить не багато ні мало - завтра нашої країни! Успіхів усім у роботі!

Фотоальбом конкурсу: Перейти...

 

Категорія: Вихователь року | Додав: ІРМК (27.03.2017)
Переглядів: 290 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]