Пятница, 27.04.2018, 06:34
Головна » Статті » Для вчителів » Вихователь року

Завідувач року - 2016

15 дошкільних закладів району відкриті для дітей дошкільного віку,    53 педагогічні працівники забезпечують реалізацію прав дитини на здобуття дошкільної освіти, дбають про їх фізичний, розумовий і духовний розвиток, сприяють ранній соціальній адаптації та готовності продовжувати освіту. Очолюють дошкільні заклади  люди, життєва позиція яких - БУТИ  КОРИСНИМ ДЛЯ ІНШИХ! Які суміщають у собі молодість, активність, творчість, ініціативність, але разом із цим – професійну компетентність, інноваційні досягнення та традиції!  Завдяки керівництву яких в закладах затишно, комфортно і дітям, і батькам, і педагогам.
Щиро поділитися своїми секретами професійного керівництва цього річ  виявили бажання керівники: Замах Наталя Георгіївна – завідувач Трохимівського дошкільного закладу «Сонечко», Палагнюк Наталя Анатоліївна – завідувач Благодатненського дошкільного закладу «Колосок», Солодовнік Любов Вікторівна – завідувач  Новосеменівського дошкільного закладу «Сонечко».
Програма  конкурсу, що проходив 29 березня у приміщенні ясла-садка «Світлячок», складалася із п’яти сценарних блоків, в яких конкурсні  завдання учасниць чергувалися з емоційними музичними виступами вихованців Іванівського ясла-садка «Світлячок» («Джентельмени», «Східні красуні», «Весняночка»), Іванівського ясла-садка «Лелеченя» («Козаки», «Василечки», пісня про Україну), а також проникливими танцювальними постановками «Богородиця» та «Пташки» зачарували усіх вихованці Новодмитрівського дошкільного закладу «Ромашка».
Завідувачки-учасниці конкурсу ознайомили присутніх з системою роботи своїх закладів, результатами співпраці з батьківським колективом, школою, громадськістю; переконали  журі  та  глядачів у своїй компетентності у питаннях впровадження інноваційної діяльності, оформлення методичного кабінету, ведення документації, методичної  роботи з педагогічними кадрами; продемонстрували уміння орієнтуватися в ситуаціях, що потребують етики керівника, такту та знання психології.
Компетентне журі конкурсу (Шикуленко Л.І. – начальник відділу освіти районної  державної адміністрації, голова журі; Шатова К.В. – завідувач районного методичного кабінету; Сірокулова Алла Вікторівна – завідувач Новодмитрівського дошкільного навчального закладу «Ромашка»; Шокарь О.В.-  вчитель початкових класів Іванівської гімназії, голова  ради голів профкомів та профорганізацій працівників освіти) відмітило яскравий та індивідуальний стиль управлінської діяльності кожного керівника.
За результатами конкурсів перемогу і звання «Завідувач року – 2016» виборола Палагнюк Наталя Анатоліївна. Приз глядацьких симпатій отримала Замах Наталя Георгіївна.
Усі учасники отримали грамоти відділу освіти районної державної адміністрації та одноразову грошову винагороду.
Оргкомітет конкурсу та уся педагогічна спільнота дошкільників у черговий раз переконалися, що у дошкільних установах працюють справжні професіонали, талановиті педагоги, умілі керівники та яскраві особистості!

Усі фото розміщено у розділі Конкурси/Вихователь року.

Сценарій конкурсу : Скачати...

Категорія: Вихователь року | Додав: ІРМК (07.04.2016)
Переглядів: 334 | Теги: конкурс ДНЗ, конкурс вихователів. конкурс завіду | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]