Воскресенье, 27.05.2018, 05:00
Головна » Статті » Дошкільна освіта » Матеріали

Тиждень ПМ в Іванівському ясла-садку "Світлячок"

Педагогічна майстерність. Що це? В педагогічній діяльності майстерність є важливим чинником ефективності навчально-виховної роботи, передумовою "творення людини" (В.О. Сухомлинський). К.Д. Ушинський неодноразово зазначав, що діяльність людини, пов'язана з процесом виховання, є унікальним дійством, яке ні з чим іншим порівняти не можна. Майстерність завжди проявляється в діяльності, причому в діяльності ефективній. Тому Іванівський ясла-садок «Світлячок» завжди прагне до відкриття професійних можливостей педагога. Цьому сприяє систематична в рамках річного плану  організація Тижнів педагогічної майстерності. Ось і протягом тижня з 17 по 21 квітня 2017 року своїм досвідом з колегами ділися педагоги: Шворнєва Т.О., Кидрук Г.В., Гриб С.С., Тріщова Л.С., Ведмецька Л.В.
Тиждень являв собою калейдоскоп відкритих занять, на які були запрошені члени атестаційної комісії,  представники методичного кабінету, вихователі інших груп та молоді колеги закладу. Подібні заходи є чудовою нагодою поспілкуватися усім педагогічним колективом, запозичити у колег цікаві форми та методи, дізнатися більше про вихованців.
«Навчаючи інших, теж навчаєшся» - про це ніколи не забувають педагоги закладу і постійно прагнуть до підвищення рівня власного професіоналізму.  До речі, за результатами атестації 2017 року двом педагогам закладу (Кидрук Г.В., Шворнєва Т.О.) присвоєно педагогічне звання «старший вихователь».

Фотоальбом: Перейти...

Категорія: Матеріали | Додав: ІРМК (26.04.2017)
Переглядів: 235 | Теги: тиждень педагогічної майстерності Д | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]