Пятница, 25.05.2018, 20:31
Головна » Статті » Конкурси для учнів » Бобер

Положення про конкурс "Бобер"
Конкурс проводиться щороку у листопаді.
Для участі у Конкурсі до встановленого Організаційним комітетом терміну шкільний координатор подає заявку на участь у Конкурсі за формою згідно з додатком до цього Положення.
Не менше ніж за день до початку  Конкурсу Організаційний комітет надсилає координаторам закодований пакет з завданнями Конкурсу  та інформаційні матеріали. Пароль до пакету кожен учень отримує в момент початку конкурсу. Обов’язковою умовою для проведення Конкурсу у одній чи кількох школах одного населеного пункту  є наявність місцевого координатора проведення Конкурсу.
Координатори Конкурсу реєструються Організаційним комітетом. Діяльність координатора може охоплювати декілька ЗНЗ, усі ЗНЗ міста, району, регіону.Для участі в Конкурсі учні реєструється у місцевого координатора.У ЗНЗ Конкурс організовує та проводить координатор разом з учителями інформатики, учителями природничих дисциплін і початкової школи. Заявку на участь ЗНЗ у Конкурсі шкільні координатори передають міському (районному) координатору. Районні та міські координатори надсилають заявку обласним координаторам. До строку, вказаного Організаційним комітетом, обласні координатори надсилають заявки в Організаційний комітет....
Критерії оцінювання результатів
Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана  учасником. Кожен учасник має початкову суму 30 балів. Для учнів 4 – 5 класів пропонується  18 завдань ( 6 – по 3 бали, 6 – по 4 бали, 6 – по 5 балів).
Для учнів 6 – 7 класів пропонується  21 завдання ( 7 – по 3 бали, 7 – по 4 бали, 7 – по 5 балів). Для учнів 4 – 5 класів пропонується  24 завдань ( 8 – по 3 бали, 8 – по 4 бали, 8 – по 5 балів). Для учнів 10 –11 класів пропонується  27 завдань (9 – по 3 бали, 9 – по 4 бали, 9 – по 5 балів). За неправильну відповідь у тестовому завданні від загальної суми віднімається 1 бал, відсутність відповіді оцінюється в 0 балів. За  невірний розв’язок інтерактивного завдання бали не знімаються, неповний або неоптимальний розв’язок оцінюється меншою кількістю балів.
Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник:для учнів 4-5 класів – 102 бали;для учнів 6-7 класів – 114 балів; для учнів 8-9 класів – 126 балів; для учнів 10-11 класів – 138 балів.


Джерело: http://irmk.org.ua/konkurs/bober/polozhennja_pro_konkurs_bober_2012.doc
Категорія: Бобер | Додав: ІРМК (01.09.2012)
Переглядів: 1264 | Теги: положення про конкурс бобер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]