Воскресенье, 27.05.2018, 05:21
Головна » Статті » Конкурси для учнів » ІКТ

Мій безпечний клас - 2013
Метою конкурсу є популяризація серед учнівської молоді безпечних форм поведінки в мережі Інтернет. На конкурс приймаються творчі роботи від учнів 5-11 класів. Шість переможців конкурсу будуть нагороджені від партнерів конкурсу ноутбуками, мобільними телефонами та іншими подарунками.
Конкурс триває з 12 лютого по 05 березня 2013 року.
Переможці будуть оголошені не пізніше 15 березня. Ознайомитись з Положенням та умовами конкурсу можна на сайті: http://microsoft.ua/mysafeclass.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ
1.    Конкурсні роботи подаються у вигляді творчих робіт, які розкривають бачення учня в створенні безпечних умов користування Інтернетом в навчальному закладі. Кожна робота має описати один (або декілька) ризиків в мережі Інтернет та конкретні поради щодо їх уникнення.
2.    Конкурсні роботи подаються у вигляді творчих робіт як презентація, відео, вірш, пісня, колаж, малюнок, тощо. Заохочується використання програмних продуктів Microsoft: PowerPoint, Windows Movie Maker, AutoCollage, Songsmith, Photosynth тощо. Загальна тривалість перегляду кожної роботи має бути не більшою 5 хвилин.
3.    Конкурсна робота має складатись з одного файлу, підписаного латинськими літерами по формату прізвище, ім’я автора (наприклад, Ivanov_Ivan).

Для участі у конкурсі необхідно пройти реєстрацію за посиланням: Зареєструватись.

Лист щодо проведення конкурсу від КУ "ІРМК" від 15 лютого 2013 року №01-38/27: Скачати...
Правила Всеукраїнського конкурсу "Мій безпечний клас": Скачати...
Категорія: ІКТ | Додав: ІРМК (01.03.2013) W
Переглядів: 739 | Теги: конкурс мій безпечний клас положенн | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]