Понедельник, 21.05.2018, 02:47
Головна » Статті » Конкурси для учнів » Різне

Диво-дитина
ТОВ "Премія "Диво-Дитина" та Дитячий розважальний комплекс "Тропікал парк" разом з народним артистом України Віктором Шпортько започаткували проведення щорічної Всеукраїнської премії "Диво-Дитина".
Проведення зазначеної премії було підтримано Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерством культури і туризму України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій України, а також Київською міською державною адміністрацією.
Для здобуття Премії  "Диво-Дитина" запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (до 2001 року народження включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері; переможці та призери  обласних, республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів; діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.

Щоб здобути Всеукраїнську премію "Диво-Дитина", необхідно:

-заповнити анкету учасника;
-підготувати пакет усіх нагород, дипломів, свідоцтв, відео, які підтверджують досягнення дитини, копію свідоцтва про народження 
-та надіслати до 15 березня 2014 року перелічені документи рекомендованим листом на адресу огранізатора:

ТОВ "Премія "Диво-Дитина"
03186
м. Київ
вул. Авіаконструктора Антонова, 5-б, оф. 712.

Тел. 044 490-92-63.

Більше інформації на офіційному сайті.
Категорія: Різне | Додав: ІРМК (09.01.2014)
Переглядів: 802 | Теги: премія диво-дитина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]