Пятница, 25.05.2018, 01:22
Головна » Статті » Конкурси для учнів » Шевченка-Яцика

конкурс ім. шевченка

Конкурс ім. Шевченка

Про конкурс імені Шевченка на "Освіті":  сайт 

ІІ етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді відбудеться на базі Іванівської гімназії 23 листопада 2013 року о 9.00.       

  Міжнародний   мовно-літературний   конкурс  учнівської  та студентської  молоді  імені  Тараса  Шевченка проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Конкурс проводиться щороку з 1 жовтня до 10 березня. У Конкурсі беруть участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних    закладів,    ліцеїсти    військових   ліцеїв,   учні професійно-технічних   навчальних  закладів,  студенти  і курсанти вищих  навчальних   закладів  I-IV  рівня  акредитації  усіх  форм власності, учнівська та студентська молодь з числа українців,  які проживають за межами України. Базовими   предметами   Конкурсу   є   українська  мова  і література, рідні мови та література національних меншин України.
Конкурс проводиться відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою КМУ №571 від 1.06.2011.

Категорія: Шевченка-Яцика | Додав: ІРМК (21.12.2011) W
Переглядів: 1722 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]