Суббота, 25.11.2017, 02:08
Головна » Статті » МАН » Документація

Переможці 2013/14 н.р.
Список переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-слухачів районного товариства «Ерудит» Херсонського відділення Малої академії наук

Відділення літературознавства, фольклористики та
мистецтвознавства
(секція українська література)
І місце   –   Кальян  Євгенія Валеріївна, 9клас, Іванівська гімназія
ІІ місце – Кутіщева Валентина Юріївна, 11 клас, Воскресенська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Фанін Артем Володимирович, 11 клас, Нововасилівський НВК«загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

Відділення мовознавства 
(секція українська мова)
І місце – не присуджувалось
ІІ місце – не присуджувалось
ІІІ місце – не присуджувалось

Відділення математики
(секція математики)
І місце – не присуджувалось
ІІ місце –   Новічков Дмитро Андрійович, 9 клас, Любимівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місця –  не присуджувались 


Відділення хімії та біології
(секція біології людини)
І місце – не присуджувалось
ІІ місце –   не присуджувалось
ІІІ місце – Перепросова Яна Анатоліївна, 10 клас, Трохимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
(секція  валеології)
І місце –   не присуджувалось
ІІ місце –   Крилова Яна,  10 клас, Трохимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Іщук Інна Русланівна, 9 клас, Новомиколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
(секція психології)
І місце –   не  присуджувалось
ІІ місце –   не  присуджувалось
ІІІ місце – Гапонова Людмила Олександрівна, 10 клас, Трохимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

(секція медицини)
І місце   –    не  присуджувалось
ІІ місце –   не  присуджувалось
ІІІ місце –   не  присуджувалось

(секція історичного краєзнавства)
І місце – Карнаух Артем Вікторович, 10 клас, Іванівська гімназія
ІІ місце –   Карпенко Тетяна Вікторівна, 10 клас, Новодмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Куліш Олександра Леонідівна, 9 клас, Трохимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
(секція історії України)
І місце – не присуджувалось
ІІ місце – Кутіщева Тетяна Юріївна, 10 клас, Воскресенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Чкан Наталія Анатоліївна, 11 клас, Воскресенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Категорія: Документація | Додав: ІРМК (26.12.2013)
Переглядів: 765 | Теги: переможці МАН Іванівський район | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]