Пятница, 25.05.2018, 20:35
Головна » Статті » Виховна робота » Виховна робота

Матеріали для МО класних керівників

Важливою частиною методичної роботи школи є робота з молодими та малодосвідченими учителями, яка повинна мати творчий, конструктивний характер. Ще В. Сухомлинський сказав, що ”молодий спеціаліст стає хорошим учителем, перш за все, завдяки обстановці творчої праці педагогічного й учнівського колективів”.
Молоді спеціалісти, які приходять до школи після закінчення ВНЗ, мають неповне уявлення про методику, оскільки теоретичні знання, які вони отримали у вищих навчальних закладах, не підкріплені повною мірою практичними навиками роботи в школі, тому систематична робота з ними сприяє становленню фахівців сучасного рівня.
Результативною формою роботи є Школа молодого класного керівника, мета якої – допомога класному керівнику у розв’язанні конкретних проблем щодо методики роботи. Під час навчання молоді та недосвідчені класні керівники вчаться планувати виховну роботу, готувати виховний захід, організовувати роботу з батьками, робити діагностику особистості школяра та дитячого колективу, вчаться правильно вести ділову документацію класного керівника.
Заняття можна проводити у формі консультацій, практикумів, ділових ігор, тренінгів, оглядів методичної літератури та ін.

Творчою групою заступників з виховної роботи розроблено наступні матеріали:

Документація методичного об’єднання класних керівників: Перейти...

Методичні рекомендації по роботі з молодими класними керівниками: Перейти...

Категорія: Виховна робота | Додав: ІРМК (28.11.2014)
Переглядів: 989 | Теги: документи мо класних керівників, школа молодого класного керівника | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]