Четверг, 26.04.2018, 13:05
Головна » Статті » ЗНО » Пробне ЗНО

Корисна інформація для учасника пробного ЗНО-2016

Для учасників пробного ЗНО, що бажають здійснити реєстрацію, чи вже зареєстровані, нагадуємо:

  1. Ви маєте право під час реєстрації на предмет обрати місто, у якому будете проходити пробне тестування. При цьому орієнтуйтеся на можливість вчасного доїзду до пункту тестування (як правило, пункти ПТ зачиняються для проведення пробного ЗНО о 10.50).
  2. Реєстрація проводиться виключно онлайн на сайті http://khersontest.org.ua. Реєстраційна картка, квитанції, інформація щодо реєстрації та проходження ПЗНО розміщені у розділі «Особистий кабінет учасника ПЗНО» цього сайту. Реєстрація поділяється на 2 етапи: первинна (заповнення анкети та отримання логіна і пароля) та вторинна (вибір предметів та міста проходження тестування після авторизації).
  3. Квитанцію з кожного предмета слід роздрукувати та здійснити оплату послуг у сумі 111 грн. за один предмет у відділенні будь-якого банку не пізніше 04 лютого 2016 року.
  4. Не пізніше 10 лютого 2016 року у особистому кабінеті необхідно перевірити факт надходження коштів на рахунок Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти (статус предмета має змінитися на «Сплачено»).
  5. З 12 березня 2016 року з особистого кабінету можна буде роздрукувати запрошення-перепустку на пробне тестування з кожного предмета. Адреса пункту ПТ та інша необхідна інформація буде вказана у запрошенні.
  6. Якщо учасник ПЗНО не зміг взяти участь у тестуванні, він має право отримати тестовий зошит та правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись у триденний термін за адресою, вказаною у запрошенні-перепустці.
Категорія: Пробне ЗНО | Додав: ІРМК (18.01.2016)
Переглядів: 416 | Теги: зно іванівський район, для учасника ПЗНО, Пробне ЗНО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]