Пятница, 25.05.2018, 01:25
Головна » Статті » ЗНО » Пробне ЗНО

Про пробне тестування у 2016 році

18 березня завершився процес реєстрації та перереєстрації, за підсумками якої у Іванівському районі зареєстровані усі 93 випускника. 02 та 09 квітня пройде пробне тестування (02.04 – з української мови і літератури, 09.04 – з усіх інших предметів).
Нагадуємо учасникам, що їх допуск до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

  • документа, за яким здійснювалася реєстрація (паспорт чи свідоцтво про народження);
  • запрошення для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні;
  • квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Запрошення для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні слід роздрукувати самостійно. Для цього необхідно перейти на сайт Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти за адресою http://khersontest.org.ua та перейти за посиланням «Особистий кабінет учасника ПЗНО» (велика синя кнопка під меню зліва). Вам буде запропоновано увести персональний код та пароль (отримані під час реєстрації), після чого слід сформувати та роздрукувати необхідний документ. Інформація про адресу пункту пробного тестування, а також час допуску до пункту тестування, буде розміщена саме у запрошенні.
Нагадуємо також, що зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури і державна підсумкова атестація з української мови (у формі ЗНО), математики та історії України пройдуть відповідно 05, 11 та 13 травня. Пункт тестування з даних предметів буде розміщений у приміщенні Іванівської гімназії (вул. Енгельса, 1-б, смт Іванівка).

Категорія: Пробне ЗНО | Додав: ІРМК (28.03.2016)
Переглядів: 383 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]