Четверг, 24.05.2018, 00:37
Головна » Статті » ЗНО » Пробне ЗНО

Про реєстрацію на пробне ЗНО-2013
З 1 листопада 2012 року в Україні розпочалася реєстрація учасників пробного ЗНО. Як і у минулому році, кожен бажаючий зареєструватися має на сайті http://crimeatest.org.ua скористатися «Програмою створення заяви-реєстраційної картки», з допомогою якої сформувати та роздрукувати:
-  заяву (зразок заповнення можна знайти на сайті http://irmk.org.ua)
- контрольно-інформаційний лист (зберігайте його до отримання сертифікату пробного ЗНО)
-  квитанцію для сплати послуг (з кожного предмету роздруковується окремо). У 2013 році вартість складання тесту з одного предмету становить 89 грн.
Не поспішайте, обираючи предмет та місто, де Ви бажаєте проходити тестування, - пам’ятайте, що після процедури підтвердження вибору предмета (у ході формування заяви) та оплати квитанції відмінити дію не можна (тобто кошти не повертаються). Також, обираючи предмет, врахуйте, що фізично Ви зможете бути присутні на тестуванні лише з двох предметів (23 та 30 березня). Якщо ж кошти були Вами сплачені, але на пункт тестування Ви з будь-яких причин не з’явилися, то після 20 квітня 2013 року Ви зможете отримати комплект тестових матеріалів безпосередньо у Сімферопольському регіональному центрі оцінювання якості освіти за адресою: м. Сімферополь, вул. Семашка, 15.
Наступним кроком для здійснення реєстрації є формування пакету реєстраційних документів, до якого входять:
-    заповнена заява з двома вклеєними фотокартками розміру 3*4;
-    копія паспорту чи свідоцтва про народження;
-    копії квитанцій з кожного предмету.
Далі отриманий пакет документів необхідно не пізніше 7 грудня цінним листом (чи листом на замовлення) надіслати на адресу: СРЦОЯО, а/с 10, м. Сімферополь, АРК, 95026. На сайті http://crimeatest.org.ua у розділі «Відстеження стану реєстрації» Ви зможете відслідкувати факт отримання Вашого листа, стан обробки документів, надсилання Вам сертифікату пробного ЗНО (останнє - не раніше 30 листопада). Лише отримання зазначеного сертифікату є свідченням того, що Ви зареєстровані для участі у пробному тестуванні, і що на сайті http://crimeatest.org.ua створено Ваш «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якого можна отримати за парою логін-пароль, отриманою під час первинної реєстрації.
Учасники пробного ЗНО у 2013 році можуть обрати одне з 4-х міст Херсонської області, у яких будуть створені пункти тестування: м. Генічеськ, м. Нова Каховка, м. Цюрюпинськ, м. Херсон. Адресу свого пункту, час початку тестування Ви зможете дізнатись із запрошення, яке можна буде роздрукувати з «Особистого кабінету» після 01 березня. У цьому ж кабінеті з 23 березня стане доступною нова функція: Ви матимете змогу перенести у спеціальну форму відповіді з бланку А, щоб після 5 квітня отримати свій рейтинговий бал серед інших учасників пробного тестування.
Пам’ятайте: пробне тестування не гарантує Ваш успіх на основній сесії ЗНО, але дає можливість психологічно підготуватись до неї.
Категорія: Пробне ЗНО | Додав: ІРМК (05.11.2012)
Переглядів: 805 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]