Пятница, 25.05.2018, 01:30
Головна » Статті » ЗНО » Пробне ЗНО

Пробне ЗНО-2014

Український центр оцінювання якості освіти запевняє, що зовнішнє незалежне оцінювання, незважаючи на напружене становище у країні, пройде у звичному режимі. Зокрема, нагадуємо, що на 22 та 29 березня припадають відповідно перша та друга сесії пробного тестування. Під час першої сесії у Херсонській області працювало 9 пунктів тестування, на які з’явилося 1595 осіб (91,04% від кількості зареєстрованих). Предмети, винесені на другу сесію: математика, біологія, історія України, географія, світова література. Усіх зареєстрованих на пробне тестування у черговий раз просимо звернути увагу на те, що процедура його проведення максимально уподібнена процедурі проведення ЗНО, тому, по перше, необхідно вчасно прибути до пункту тестування, і, по друге, мати з собою документи відповідно до переліку:

  • документ, за яким здійснювалася реєстрація (паспорт чи свідоцтво);
  • сертифікат учасника пробного ЗНО;
  • запрошення-перепустку (роздруковується з особистого кабінету учасника пробного ЗНО).

Звісно, до учасників пробного ЗНО висувається менше вимог, ніж до учасників основних сесій ЗНО, тому до пункту тестування можна потрапити і без запрошення. Однак у такому випадку здійснюється додаткова перевірка, що займе зайвий час. Тож чи не краще заздалегідь потурбуватися про наявність усіх необхідних паперів?
Після проходження тестування на протязі трьох днів існує можливість перенести відповіді з тестового бланка до відповідної сторінки у особистому кабінеті на сайті http://crimeatest.org.ua/. Це дозволить після 4 квітня дізнатися про свій рейтинговий бал серед інших учаників пробного ЗНО.

Категорія: Пробне ЗНО | Додав: ІРМК (26.03.2014)
Переглядів: 608 | Теги: пробне ЗНО у Херсонській області | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]