Пятница, 25.05.2018, 01:29
Головна » Статті » ЗНО » Пробне ЗНО

Реєстрація на пробне ЗНО 2014
Пробне тестування – це можливість для випускника школи визначити власне рейтингове місце серед інших учасників пробного тестування, ознайомитися із процедурою проведення ЗНО та адаптуватися до умов тестування. Участь у пробному тестуванні добровільна та платна. Результати його не зараховуються як результати ЗНО та не подаються при вступі до ВНЗ України.
У 2014 році пробне тестування відбудеться 22 березня (з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької або іспанської) та 29 березня (з математики,  історії України, біології, географії, світової літератури).
Реєстрація триватиме з  1 до 30 листопада. Вартість одного тестування 89 грн. Для здійснення реєстрації необхідно сформувати пакет реєстраційних документів, які надіслати поштою на адресу: а/с 10, м. Сімферополь, АРК, 95026. До пакету документів входять:
заява-реєстраційна картка (одна з усіх предметів);
копія паспорта або свідоцтва про народження; 
копія (-ії) квитанції (-ій) про сплату коштів за послуги з проведення пробного тестування (з кожного предмета окремо);
2 однакові фотокартки розміру 3х4.
Для створення заяви-реєстраційної картки необхідно:
Зареєструватися на сайті http://crimeatest.org.ua у розділі «Реєстрація абітурієнтів». Для цього необхідно внести у форму реєстрації наступні дані: тип паспортного документа (паспорт чи свідоцтво), адреса, номер контактного телефону.
Зберегти особистий логін та пароль, отриманий одразу після реєстрації на сайті (за ними пізніше можна буде здійснювати доступ до особистого кабінету учасника пробного тестування).
Увійти до програми реєстрації та обрати перелік предметів, мову перекладу тестів та місце проходження тестування (у Херсонській області – м. Генічеськ, м. Нова Каховка, м. Херсон та м.Цюрюпинськ).
Після створення заяви-реєстраційної картки необхідно роздрукувати її, а також квитанцію(-ї) про сплату послуг та контрольно-інформаційний листок (останній зберігається в учасника пробного тестування). Заяву необхідно оформити відповідно до вимог, зазначених у контрольно-інформаційному листку, та наклеїти дві однакові фотокартки розміром 3х4 у спеціально відведені місця на заяві.


Категорія: Пробне ЗНО | Додав: ІРМК (31.10.2013)
Переглядів: 3926 | Теги: заява на пробне зно | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]