Пятница, 25.05.2018, 01:16
Головна » Статті » ЗНО » Пробне ЗНО

Реєстрація на ПЗНО-2015

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2015 проходить повністю онлайн на сайті Одеського РЦОЯО www.test-center.od.ua з 01 листопада до 15 грудня. Участь у пробних тестуваннях є платною (89 грн з одного предмета) і не є підставою для отримання сертифіката ЗНО. Для здійснення реєстрації учаснику необхідно перейти за посиланням http://195.191.169.197/cgi-bin/regod.cgi та заповнити реєстраційну форму (заяву). До форми слід внести наступні дані:
1)Особисті дані (ПІБ, стать)
2)Контактна інформація (телефон, електронна адреса)
3)Домашня адреса (поштовий індекс вносити обов’язково). Якщо випускник прописаний за однією адресою, а фактично проживає за іншою, краще вказати ту, де він бажає проходити тестування. Наприклад, якщо учень прописаний у м. Генічеськ, постійно проживає в м. Миколаєві, і там же хоче пройти ПЗНО, то під час реєстрації він має зазначити адресу проживання у м.Миколаєві. Слід зазначити, що під час реєстрації існує можливість вибору пункту тестування. Найближчі для учасників ПЗНО з Іванівського району пункти тестування будуть функціонувати у м. Херсон, м. Каховка, м. Нова Каховка, м. Цюрюпинськ, м. Генічеськ (за попередніми даними).
4)Інформація про здобуту освіту (обрати зі списку) та інформація про навчальний заклад (обрати область, район та знайти в списку свій навчальний заклад)
5)Предмет. Серед переліку доступних предметів відмітити потрібні, а для української мови і літератури та математики вибрати рівень. Окрім цього, для кожного предмета обрати зі списку мову тестування, область і місто проходження ПЗНО. Слід звернути увагу, що тестування з укранської мови та літератури пройде 21 березня, з усіх інших предметів – 28 березня. Тому фактично взяти участь у пробному тестуванні можна не більше, ніж з 2 предметів.
Після заповнення форми натиснути кнопку «Відправити заяву на сервер» і ще раз перевірити дані, після чого підтвердити їх правильність чи внести їх заново.
Наступним кроком є формування і друк квитанції (квитанцій) на оплату. Текст, надрукований над лінією відрізу даного документа, слід уважно прочитати. Персональний код та пароль для доступу до персонального кабінета учасника ПЗНО необхідно зберегти. Доступ до кабінету (тут будуть розміщені інформаційні повідомлення та – з лютого 2015 року -запрошення) здійснюється з тієї ж сторінки, що й реєстрація.
З квитанцією про оплату слід звернутися до відділення будь-якого банку не пізніше, ніж 22 грудня, і зберігати їх до завершення пробного ЗНО.  Після успішного проведення оплати (для цього, передусім, треба правильно вказати призначення платежу) слід перевірити статус реєстрації у персональному кабінеті на сайті Одеського РЦОЯО. Надсилати документи поштовим відправленням не потрібно.

Категорія: Пробне ЗНО | Додав: ІРМК (13.11.2014) W
Переглядів: 1225 | Теги: реєстрація на пробне ЗНО, пробне тестування 2015, ПЗНО 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]