Понедельник, 21.05.2018, 03:01
Головна » Статті » ЗНО » Проходження ЗНО

Деякі нюанси організації та проведення ЗНО у 2013 році
1.    До переліку предметів у 2013 році було додано світову літературу.
2.    Для окремих груп учасників ЗНО створена можливість під час реєстрації одразу зареєструватись на додаткову сесію. Це особи, які в поточному році навчаються за кордоном та не можуть пройти зовнішнє оцінювання у встановлені терміни, а також особи, які за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у тестуваннях, що відбуватимуться в суботу (іноземні мови, географія, фізика). Останні до інших реєстраційних документів мають додати заяву про неможливість проходження ЗНО у визначені терміни та довідку про належність до релігійної організації чи громади.
Додаткова сесія пройде у такі терміни: російська мова, географія – 04.07; українська мова та література – 05.07; іноземні мови, хімія – 08.07; фізика, всесвітня історія – 09.07; математика, біологія – 10.07; історія України, світова література -11.07.
3.    Учаснику ЗНО надається тестовий зошит, укладений тією мовою, яку він обрав під час реєстрації. У 2012 році разом із тестовим зошитом, перекладеним кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською чи угорською мовою, надавався також зошит, укладений українською мовою.
4.    У зв’язку із набуттям чинності 10 серпня 2012 року Закону України «Про засади державної мовної політики», у 2013 році для учасників ЗНО, які обрали складання тестів однією з мов: кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською, будуть створені окремі пункти тестування. Мінімальна наповнюваність таких пунктів у регіонах складає 25 осіб.
5.    У 2012 році абітурієнт міг подати апеляційну заяву щодо порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання та щодо результатів зовнішнього оцінювання. У 2013 році введено новий вид апеляції, а саме: щодо недоліків, допущених під час реєстрації особи для проходження зовнішнього оцінювання.
6.    Заборонено «…користуватися в пункті тестування будь-якими засобами зв’язку, пристроями зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації».
7.    «…Для запобігання випадкам використання абітурієнтом під час роботи над тестом заборонених засобів можуть застосовуватися металодетектори та інші технічні пристрої».
Категорія: Проходження ЗНО | Додав: ІРМК (02.01.2013)
Переглядів: 626 | Теги: особливості зно 2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]