Понедельник, 21.05.2018, 03:02
Головна » Статті » ЗНО » Проходження ЗНО

Деякі питання щодо ЗНО-2014

Протягом двох з половиною місяців тривала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2014 року. Підводячи підсумки, слід зауважити, що багато майбутніх учасників ЗНО відкладали здійснення реєстрації на лютий-початок березня (це стосується не лише Іванівського району). Це посилило навантаження на Сімферопольський регіональний центр оцінювання якості освіти, що, у свою чергу, викликало додаткові затримки у обробці документів. Унаслідок цього окремі учасники ЗНО ще продовжують отримувати сертифікати. Усього станом на 21 березня з Іванівського району до СРЦОЯО надіслали пакети реєстраційних документів 128 осіб, із них 6 відмовлено, 118 зареєстровано. Серед усіх зареєстрованих осіб випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2014 року лише 81, що свідчить про зростання частки випускників минулих років.
Український центр оцінювання якості освіти запевняє, що зовнішнє незалежне оцінювання, незважаючи на напружене становище у країні, пройде у звичному режимі. 
Нагадуємо, що особи, які з будь-яких причин втратили чи пошкодили свій сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, орієнтовно з 20 квітня можуть отримати його дублікат, надіславши до СРЦОЯО наступні документи (зразки можна скачати на зазначеному вище сайті у розділі «Сертифікати ЗНО»):

Також доводимо до відома зацікавлених осіб, що Міністерством освіти і науки України був оприлюднений проект умов прийому до ВНЗ у 2014 році  зі змінами (доступний для обговорення та внесення пропозицій за посиланням http://www.mon.gov.ua/ua/messages/539-zaproshuemo-do-gromadskogo-obgovorennya-proektu-umov-priyomu-do-vnz-u-2014-rotsi). У першу чергу зміни, внесені до даного законопроекту, стосуються врахування балів атестату (за 12-бальною системою, а не 200-бальною), а також нарахування додаткових балів за окремі досягнення.

Категорія: Проходження ЗНО | Додав: ІРМК (26.03.2014)
Переглядів: 552 | Теги: умови прийому до ВНЗ 2014, дублікати сертифікатів ЗНО | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]