Понедельник, 21.05.2018, 03:00
Головна » Статті » ЗНО » Проходження ЗНО

Правила проходження ЗНО 2012

  В день проходження тестування необхідно вчасно прибути до пункту тестування, адресу якого вказано у Вашому запрошенні-перепустці. Допуск до пункту тестування триватиме з 10.15 до 10.50.

   Перелік документів для допуску до пункту тестування:                   
  • оригінал паспорта (свідоцтва про народження), серія та номер якого зазначено в Сертифікаті;                    
  • оригінал Сертифіката ЗНО;                    
  • запрошення-перепустка;                    
  • дві-три ручки із чорнилом чорного кольору (бажано гелеві або капілярні).                 

  СУВОРО ЗАБОРОНЕНО мати при собі будь-які засоби зв'язку, мобільні телефони, пристрої для збереження та обробки інформації, пристрої зчитування та відтворення інформації (навіть вимкнені), друковані і рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

    Після прибуття до пункту тестування Вам належить виконати 5 кроків:                   
  • Знайдіть своє прізвище, ім'я, по батькові та номер аудиторії, в якій Ви працюватимете в алфавітних списках абітурієнтів, що розміщено біля входу до пункту тестування або у фойє. Надайте свої документи працівнику пункту тестування при вході для ідентифікації.                   
  • Знайдіть свою аудиторію. В аудиторному списку, який буде розміщено біля дверей аудиторії, навпроти Вашого прізвища буде вказано номер робочого місця, за яким Ви будете працювати. Надайте свої документи для ідентифікації інструктору, після чого увійдіть до аудиторії.                   
  • Залиште в спеціально відведеному місці особисті речі, в тому числі й попередньо вимкнений мобільний телефон.                   
  • Знайдіть своє робоче місце за паперовою наліпкою на столі з номером місця та Вашим прізвищем. Пам’ятайте! Номер робочого місця, зазначений на паперовій наліпці,  повинен співпадати з номером, зазначеним в Аудиторному списку. В жодному разі не пересаджуйтеся на інше місце, це заборонено процедурою і може призвести до анулювання Ваших результатів.                   
  • Перевірте наявність на робочому місці документів, чорних ручок та відсутність сторонніх предметів. Під час роботи над тестом уповноважена особа зробить відмітку в сертифікаті про проходження Вами тестування з відповідного предмета. Без такої відмітки результати ЗНО вважаються недійсними!                 

  Із результатами ЗНО Ви зможете ознайомитися на персональній інформаційній сторінці  (сайт  УЦОЯО  http://www.testportal.gov.ua,  або   сайт  СРЦОЯО http://crimeatest.org.ua) після офіційного оголошення підсумків проведення зовнішнього незалежного  оцінювання  з  кожного  предмета.  Інформацію  про  дату  оголошення результатів буде розміщено на сайтах УЦОЯО та СРЦОЯО.

  Після  оголошення  результатів  з  усіх  предметів  самостійно  роздрукуйте  з  персональної сторінки Інформаційну картку, що є додатком до сертифіката.     

  Для  кожного  абітурієнта  на  веб-сайті  Українського  центру  оцінювання якості  освіти  створюється  інформаційна  сторінка,  доступ  до  якої  здійснюється  за номером Сертифіката та pin-кодом, указаним у ньому.      

Категорія: Проходження ЗНО | Додав: ІРМК (18.04.2012)
Переглядів: 857 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]