Понедельник, 21.05.2018, 03:02
Головна » Статті » ЗНО » Проходження ЗНО

Про проходження ЗНО-2013
  Нагадуємо, що до початку ЗНО-2013 залишилося менше двох тижнів (перше тестування – з хімії – відбудеться 3 червня), тому всіх учасників ЗНО просимо перевірити наявність необхідних документів:
-оригіналу паспорта чи іншого документа, за яким здійснювалася реєстрація. Якщо реєстрація здійснювалася за свідоцтвом про народження, то необхідно брати з собою і свідоцтво, і паспорт
-сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання
-запрошення-перепустки, отриманої поштовим відправленням за адресою, вказаною під час реєстрації. Якщо таке запрошення Ви не отримали, то його з середини травня можна роздрукувати з персональної сторінки абітурієнта. У запрошенні-перепустці зазначена наступна інформація: час та дата проведення тестування з відповідного предмета, адреса пункту тестування. Відсутність запрошення не є підставою для відмови у допуску до аудиторії, але значно ускладнить процедуру ідентифікації. Економте свій час!
  Крім цього, візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору.
  Вам також необхідно заздалегідь визначитися зі способом та схемою доїзду до пункту тестування. Допомогти у цьому може сайт crimeatest.org.ua, де у розділі «Пункти тестування» розміщено досить докладні схеми доїзду та фото усіх навчальних закладів, які у 2013 році використовуються у якості пунктів тестування (далі - ПТ).
  Пам’ятайте: допуск до ПТ здійснюється з 10 год. 15 хв до 10 год. 50 хв. Якщо Ви не встигли дістатися до ПТ у визначений термін, краще повернутися додому і спробувати зареєструватись на додаткову сесію (нагадуємо, що для цього необхідна серйозна підстава, - наприклад, висновок ЛКК). Якщо ж черговий відмітить Вас як особу, яка спізнилася до ПТ, і Вас при цьому не допустять до проходження тестування, у праві взяти участь у додатковій сесії Вам буде відмовлено.
  Після прибуття до ПТ Ви повинні надати документи для перевірки черговому біля входу, після чого у алфавітних списках, вивішених у холі, треба буде знайти номер аудиторії напроти свого прізвища. Слідуючи за вказівниками, Вам слід підійти до своєї аудиторії та в аудиторному списку біля дверей знайти номер місця напроти свого прізвища. Після цього Ваші документи ще раз буде перевірено і ви зможете зайняти своє місце. Перед початком тестування усіх його учасників буде проінструктовано відповідальною особою. Уважно прослухайте даний інструктаж!
  Якщо під час проходження тестування чи під час обробки результатів було порушено Ваші права, Ви маєте право подати апеляційну заяву:
-щодо порушення процедури проведення ЗНО (пишеться від руки та подається до виходу з ПТ, учасник ЗНО зберігає у себе розписку про подачу такої заяви)
-щодо результатів ЗНО (подається за встановленим зразком, розміщеним на сайті http://testportal.gov.ua/, протягом трьох днів з моменту оголошення результатів).
  І ще раз наголошуємо: поставтесь до ЗНО серйозно, оскільки успішне проходження тестування – один із найважливіших кроків на шляху до отримання майбутньої професії. Бажаємо успіхів!
Категорія: Проходження ЗНО | Додав: ІРМК (20.05.2013) | Автор: ІРМК W
Переглядів: 723 | Теги: праила проходження тестування 2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]