Пятница, 25.05.2018, 01:13
Головна » Статті » ЗНО » Проходження ЗНО

Про проведення ЗНО-2016 у Іванівському районі

05, 11 та 13 травня 2016 року у Іванівській гімназії, яку відповідно до спільного наказу Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти та управління освіти і науки від 22 березня 2016 року № 27/85 «Про мережу пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року в Херсонській області» було визначено пунктом проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Іванівському та Нижньосірогозькому районах, учасники ЗНО матимуть змогу написати сертифікаційну роботу з української мови та літератури, математики, історії України відповідно. Зовнішнє незалежне оцінювання з усіх інших предметів пройде у червні. Загальна кількість учасників ЗНО з української мови та літератури у Іванівському районі становить 114, з них 93 – випускники загальноосвітніх навчальних закладів району. Кількість учасників ЗНО з Нижньосірогозького району – 83.
Учасникам ЗНО для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі:
-оригінал (не копію!) документа, що посвідчує особу, та за яким здійснювалася реєстрація (паспорт чи свідоцтво про народження. Якщо після реєстрації персональні дані було змінено, необхідно мати при собі документ, що засвідчує ці зміни);
-оригінал сертифіката учасника зовнішнього незалежного оцінювання;
-запрошення, роздруковане зі сторінки свого персонального кабінету https://info2016.testportal.com.ua;
-дві ручки з чорною гелевою пастою.

Дозволяється мати при собі також прозору пляшку з питною водою (наклейки, якщо є, необхідно зняти).
Всі інші речі (друковані матеріали, калькулятори, засоби зв’язку, портативні комп’ютери тощо) бажано не брати з собою до пункту тестування, або ж залишити (попередньо відключивши) на спеціально відведеному місці в аудиторії пункту проведення ЗНО.
Прибути до пункту у день проведення ЗНО слід від 10.15 до 10.50. Після 10.50 допуск учасників припиняється. Адреса Іванівської гімназії – вул. Таврійська, 1-б, смт Іванівка.
Нагадуємо, що у 2016 році за сертифікаційну роботу з української мови та літератури будуть нараховані бали зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів, а також за дванадцятибальною шкалою буде виставлена оцінка за тестові завдання №1 - №33 та №58, яку загальноосвітні навчальні заклади мають внести до атестату випускника як результат ДПА з української мови. Як результати ДПА з математики будуть зараховані відповіді на тестові завдання №1-28, №31, №32, з історії України - №1-30. Результати ЗНО та ДПА орієнтовно будуть відомі до 23 травня 2015 року. Звертаємо увагу, що результати ДПА будуть отримані навчальними закладами, тоді як результати ЗНО – безпосередньо самими учасниками на персональних сторінках на порталі Українського центру оцінювання якості освіти https://info2016.testportal.com.ua/. Щодо порогу «склав/не склав», то його буде визначено після обробки сертифікаційних робіт усіх абітурієнтів.
Учасники ЗНО, що з поважних причин не змогли прибути до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, мають змогу на протязі
5 календарних днів з дня проведення тестування з відповідного предмета звернутися до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти http://khersontest.org.ua/ із заявою щодо участі у додатковій сесії. Додаткова сесія з української мови та літератури відбудеться 14 червня, з інших предметів – з 16 червня до 4 липня. До заяви необхідно додати довідку, що дає підстави для реєстрації.
Учасники ЗНО, що мають сумніви щодо коректності визначення їх рейтингової оцінки, мають змогу на протязі п’яти календарних днів після оголошення результатів звернутися до апеляційної комісії Українського центру оцінювання якості освіти з відповідною заявою.

Методичний кабінет комунальної установи
«Іванівський районний центр
по обслуговуванню закладів освіти,
фізичної культури та спорту»

Категорія: Проходження ЗНО | Додав: ІРМК (03.05.2016)
Переглядів: 296 | Теги: ЗНО Іванівка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]