Пятница, 25.05.2018, 01:28
Головна » Статті » ЗНО » Проходження ЗНО

Про проведення ЗНО з української мови та літератури у Іванівському районі

24 квітня 2015 року у Іванівській гімназії, яку відповідно до спільного наказу Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, Українського центру оцінювання якості освіти, Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти та Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти від 06 березня 2015 року № 83/01-09/12 «Про мережу пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року в Херсонській області» було визначено пунктом проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, учасники зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року мали змогу написати сертифікаційні роботи базового та поглибленого рівня з даного предмета. Загальна кількість учасників ЗНО з української мови та літератури у Іванівському районі становила 150, з них 109 – випускники загальноосвітніх навчальних закладів району. Явка учасників ЗНО Іванівського району у цілому становила 98%, випускників загальноосвітніх навчальних закладів району – 100%.
Під час роботи пункту тестування порушень процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання зафіксовано не було. У ході здійснення перевірки на наявність заборонених технічних пристроїв та засобів за допомогою металодетектора, у жодного з учасників ЗНО таких засобів виявлено не було. Таким чином, нікого з учасників ЗНО з української мови та літератури не було позбавлено права написання сертифікаційної роботи упродовж визначеного часу.
Нагадуємо, що у 2015 році за сертифікаційну роботу з української мови та літератури будуть нараховані бали за шкалою 100-200 балів за тести базового та поглибленого рівня окремо, а також за дванадцятибальною шкалою буде виставлена оцінка за тестові завдання № 1 - № 34 (з української мови), яку загальноосвітні навчальні заклади мають внести до атестату випускника як результат ДПА. Результати ЗНО та ДПА орієнтовно будуть відомі до 15-20 травня 2015 року. Звертаємо увагу, що результати ДПА будуть отримані навчальними закладами, тоді як результати ЗНО – безпосередньо самими учасниками на персональних сторінках на порталі Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/infopages/. Щодо порогу «склав/не склав», то його буде визначено після обробки сертифікаційних робіт усіх абітурієнтів.
Учасники ЗНО, що з поважних причин не змогли прибути до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, мають змогу на протязі 
5 календарних днів з дня проведення тестування з відповідного предмета звернутися до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти http://test-center.od.ua/ із заявою щодо участі у додатковій сесії. Додаткова сесія з української мови та літератури відбудеться 9 червня, з інших предметів – з 18 червня до 9 липня. До заяви необхідно додати довідку, що дає підстави для реєстрації.
Учасники ЗНО, що мають сумніви щодо коректності визначення їх рейтингової оцінки, мають змогу на протязі п’яти календарних днів після оголошення результатів звернутися до апеляційної комісії Українського центру оцінювання якості освіти з відповідною заявою.
Зовнішнє незалежне оцінювання з усіх інших предметів пройде у червні. Учасникам необхідно мати при собі наступні документи: документ, що посвідчує особу (паспорт), сертифікат, запрошення (роздруковується з персонального кабінету на кожен предмет окремо).

Комунальна установа
«Іванівський районний методичний кабінет»

Категорія: Проходження ЗНО | Додав: ІРМК (27.04.2015) W
Переглядів: 625 | Теги: додаткова сесія ЗНО 2015, результати ЗНО 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]