Пятница, 27.04.2018, 06:44
Головна » Статті » ЗНО » Проходження ЗНО

ЗНО-2014 у Херсонській області

Учасникам ЗНО та іншим зацікавленим сособам повідомляємо, що підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у Херсонській області зазнала деяких змін. Зокрема, це пов’язано з тим, що Сімферопольський регіональний центр оцінювання якості освіти перестав функціонувати. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2014 року №464, Херсонська область перейшла до сфери підпорядкування Одеського РЦОЯО (сайт http://www.test-center.od.ua/, тел. (048)784-89-32, (048)784-69-95, адреса: вул. Ак. Корольова, 26, м. Одеса, 65114). Тому особи, що бажають отримати дублікати сертифікатів 2010-2014 років, мають звертатися за вказаними телефонами.
Також слід наголосити, що були перенесені дати проведення тестувань з окремих предметів, а саме: всесвітньої історії – на 16 червня, біології – на 25 червня. Однак мережа пунктів тестування  у Херсонській області, як і процедура проходження ЗНО у цілому не змінилася.
За попередніми даними, тести з української мови, математики, історії України випускники писатимуть у м. Генічеськ, географії, біології, фізики, хімії – у м. Каховці, російської та іноземних мов, всесвітньої історії та світової літератури – у м. Херсоні.
Нагадуємо, що, прибуваючи до пункту тестування, кожен учасник повинен мати при собі наступні документи:
-    паспорт чи свідоцтво про народження, тобто той документ, за яким була здійснена реєстрація;
-    сертифікат учасника зовнішнього незалежного оцінювання;
-    запрошення-перепустку, яку слід роздрукувати з персональної інформаційної сторінки, доступ до якої можна отримати на сайті http://testportal.gov.ua/ за номером (логін) та пін-кодом (пароль) сертифіката. У запрошенні, окрім інших даних, буде розміщена інформація про дату, час тестування та адресу пункту тестування. 
Оголошення результатів ЗНО триватиме орієнтовно з 19 червня по 08 липня.
Якщо учасник ЗНО з поважних причин не зміг взяти участь у тестуванні чи щодо нього було порушено процедуру проведення ЗНО, він має право взяти участь у додатковій сесії, яка пройде у такі терміни: географія та іноземні мови – 04 липня, українська мова і література – 07 липня, математика та російська мова – 08 липня, історія України та біологія – 09 липня, всесвітня історія та фізика – 10 липня, хімія та світова література – 11 липня. Термін подачі відповідних документів – на протязі п’яти діб з дня проведення тестування включно.

Категорія: Проходження ЗНО | Додав: ІРМК (30.04.2014)
Переглядів: 1110 | Теги: ЗНО-2014 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]