Понедельник, 21.05.2018, 02:59
Головна » Статті » ЗНО » Реєстрація

Документи на ЗНО-2017

Для реєстрації на ЗНО-2017 необхідні ксерокопії наступних документів: для випускників 2017 року – лише документа, що посвідчує особу (паспорт) без сторінки з пропискою, для випускників минулих років, крім цього, - документа про повну загальну середню освіту (атестата). На кожній копії повинен бути напис, що складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії. Випускники професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ ступенів, що отримують атестат у 2017 році, додають довідку з навчального закладу за встановленою формою (додаток 3 до Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти).

Окрім цього, кожен учасник має оформити заяву-реєстраційну картку, зареєструвавшись на сайті http://testportal.gov.ua, та вклеїти 2 фотокартки 3х4.

Якщо існує потреба у особливих умовах під час проходження ЗНО (наприклад, потреба користуватися інгаляторами, наявність порушень зору чи слуху), до документів слід додати оригінал висновку, виданого закладом охорони здоров’я за формою №086-3/о. Окрім цього, згідно наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність» визначено перелік захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстраційні документи випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року надсилаються одним пакетом разом зі списком, оформленим за відповідною формою.Джерело: https://drive.google.com/open?id=0BwRpn-L5PLlZaUR2T1RlS0NxU2M
Категорія: Реєстрація | Додав: ІРМК (08.02.2017)
Переглядів: 260 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]