Понедельник, 21.05.2018, 03:01
Головна » Статті » ЗНО » Реєстрація

Про реєстрацію на ЗНО-2016

Згідно з наказом Українського центра оцінювання якості освіти від 11 грудня 2015 року №1278 «Про затвердження Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (далі - Наказ), реєстрація на ЗНО триватиме з 01 лютого до 04 березня. Нагадуємо, що цей крок є обов’язковим для всіх, хто бажає вступати до ВНЗ України у 2016 році, і особливо для випускників загальноосвітніх навчальних закладів цього року, оскільки ДПА з двох предметів (українська мова і література; математика або історія України) буде проведена у формі ЗНО. Також нагадуємо, що попередньо необхідно визначитися з переліком предметів, а для цього переглянути правила прийому до тих ВНЗ, де Ви бажаєте проходити навчання.

Процедура реєстрації відрізнятиметься для випускників 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів, випускників інших навчальних закладів 2016 року та випускників минулих років, і складатиметься з наступних кроків:

  1. Зареєструватися на сайті http://testportal.gov.ua, заповнивши реєстраційну картку. До неї необхідно внести наступні дані:

1) особисті дані (прізвище, ім’я, по батькові; число, місяць і рік народження; тип, серія та номер документа, на підставі якого здійснюється реєстрація; номери контактних телефонів (домашній, мобільний); адреса електронної пошти; адреса, за якою особі може бути надіслана офіційна кореспонденція);

2) відомості (найменування та місцезнаходження) про навчальний заклад (для випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року) або відомості про здобуття повної загальної середньої освіти (для випускників минулих років, учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які здобудуть у поточному навчальному році повну загальну середню освіту);

3) інформація про проходження зовнішнього незалежного оцінювання (перелік навчальних предметів, із яких особа бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання; мова національної меншини, якою особа бажає отримати завдання сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання; інформація про населений пункт, де перебуватиме особа у дні проведення зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних предметів, результати з яких зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію; інформація про населений пункт, де перебуватиме особа під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з інших предметів; назви навчальних предметів, із яких особі будуть зараховані результати зовнішнього незалежного оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію);

4) інформація про необхідність створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (у разі потреби) – номер і дата виданого органом або закладом охорони здоров'я висновку про необхідність створення умов.

Після внесення усіх даних картку-заяву та контрольно-інформаційний лист (лист лишається в учасника) слід роздрукувати. Після цього у відповідних порожніх полях реєстраційної заяви слід написати від руки:  прізвище та ініціали учасника ЗНО, текст заяви, проставити дату та підпис, вказати серію та номер документа, що посвідчує особу (друкованими літерами). У кутках картки необхідно вклеїти 2 фото розміром 3x4. Текст заяви наступний: «Прошу зареєструвати мене для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року.

Із Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти ознайомлений(а).»

  1. Зробити ксерокопії наступних документів: для випускників 2016 року – лише документа, що посвідчує особу (паспорт) без сторінки з пропискою, для випускників минулих років, крім цього, - документа про повну загальну середню освіту (атестата). На кожній копії повинен бути напис, що складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії. Випускники професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ ступенів, що отримують атестат у 2016 році, додають довідку з навчального закладу за встановленою формою (додаток 8 до Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого згідно з Наказом).

Окремі випадки:

  1. Потреба у особливих умовах під час проходження ЗНО – до документів слід додати оригінал висновку, виданого закладом охорони здоров’я;
  2. Наявність розбіжностей у персональних даних у документах – копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу;
  3. Документи оформлені іноземною мовою - копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації.
  1. Наступним кроком є формування пакету документів та надсилання його рекомендованим листом до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти за адресою: вул. К. Маркса, 96, м. Херсон, 73026. Це роблять самостійно усі категорії учасників ЗНО, окрім випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року, які мають надати оформлені документи особі, відповідальній за формування пакетів реєстраційних документів у своєму навчальному закладі. Школи, у свою чергу, мають надіслати пакети документів із вкладеним списком усіх випускників школи одним відправленням за вказаною адресою.

Після здійснення реєстрації (хід якої можна відслідкувати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за наведеним вище посиланням та номером реєстраційної картки) кожному учаснику зовнішнього незалежного оцінювання на зазначену у заяві адресу проживання (чи на адресу школи – для випускників 2016 року) надійде Сертифікат учасника ЗНО-2016, або ж повідомлення про відмову у реєстрації.

До 18 березня існуватиме можливість здійснити перереєстрацію для осіб, яким було відмовлено у реєстрації, а також учасників ЗНО, що бажають внести зміни до реєстраційних даних. Для цього необхідно сформувати і надіслати до регіонального центру картку-заяву (з 2 вклеєними фотокартками), отриманий раніше Сертифікат та інші документи (за потреби).

Окремі категорії осіб (особи, що навчаються за кордоном, учасники АТО, особи, що не можуть писати сертифікаційні роботи в окремі дні з релігійних переконань), які не мають можливості пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії, можуть у межах часу, відведеного на реєстрацію (перереєстрацію), зареєструватися для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання.

Якщо випускник минулих років або учень (слухач, студент) професійно-технічного, вищого навчального закладу через певні причини не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, то він повинен до завершення строку, відведеного для перереєстрації, надіслати до відповідного регіонального центру раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації.

Для учасників ЗНО на сайті УЦОЯО функціонуватиме персональний кабінет, вхід до якого можна буде здійснити за номером та PIN-кодом Сертифіката.

Категорія: Реєстрація | Додав: ІРМК (27.01.2016)
Переглядів: 624 | Теги: реєстрація на ЗНО-2016 Іванівка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]