Понедельник, 21.05.2018, 02:51
Головна » Статті » ЗНО » Реєстрація

Реєстрація на ЗНО 2015

Згідно з наказом Українського центра оцінювання якості освіти від 09 грудня 2014 року №127 «Про проведення реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року», реєстрація на ЗНО триватиме з 05 січня до 20 лютого. Нагадуємо, що цей крок є обов’язковим для всіх, хто бажає вступати до ВНЗ України у 2015 році і для усіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів цього року. Також звертаємо увагу на те, що попередньо необхідно визначитися з переліком предметів, а для цього переглянути правила прийому до тих ВНЗ, де Ви бажаєте проходити навчання. 
Процедура реєстрації відрізнятиметься для випускників 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів та осіб усіх інших категорій, і складатиметься з наступних кроків:
1.Зареєструватися на сайті http://testportal.gov.ua у розділі «Реєстрація» (пряме посилання - http://register.testportal.com.ua/), заповнивши реєстраційну картку. До неї необхідно внести наступні дані: 

  • прізвище, ім’я, по батькові; 
  • обрати тип документа, за яким здійснюється реєстрація (паспорт; свідоцтво про народження, якщо учаснику ЗНО на 1 вересня 2014 року не виповнилося 16 років; інший документ, що дає право на реєстрацію для участі у ЗНО); 
  • контактна інформація (номер телефону, адреса електронної пошти);
  • адреса, за якою може бути отримана офіційна кореспонденція, та інформація про населений пункт, у якому учасник ЗНО перебуватиме на момент проведення ЗНО з української мови та літератури (оскільки останні відомості вплинуть на закріплення учасника за пунктом тестування, краще зазначити той населений пункт, який розташований найближче до бажаного місця проходження ЗНО з української мови та літератури. Наприклад, випускник минулого року, що проживає у Іванівському районі, з певних причин бажає написати сертифікаційну роботу з української мови та літератури у м. Херсон, тоді серед переліку населених пунктів він відповідно має обрати м. Херсон. Випускники загальноосвітніх начальних закладів 2015 року можуть обрати будь-який населений пункт для всіх предметів, окрім української мови та літератури); 
  • обрати з переліку категорію випускника, для випускників 2015 року – свій навчальний заклад; 
  • обрати від 1 до 4 предметів (українську мову та літературу - обов’язково), для української мови та літератури і математики вказати рівень, обрати мову перекладу сертифікаційної роботи (якщо доступно);
  • якщо існує потреба у створенні особливих умов для проходження тестування, зазначити дату та номер довідки, що підтверджує необхідність створення таких умов. 

Після внесення усіх даних картку-заяву та контрольно-інформаційний лист (лист лишається в учасника) слід роздрукувати. Після цього у відповідних порожніх полях реєстраційної заяви слід написати від руки:  прізвище та ініціали учасника ЗНО, текст заяви (Прошу зареєструвати мене для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року. З Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти ознайомлений (-а).), проставити дату та підпис, вказати серію та номер документа, що посвідчує особу (друкованими літерами). У кутках картки необхідно вклеїти 2 фото розміром 3x4.
2.Зробити ксерокопії наступних документів: для випускників 2015 року – паспорта (1,2 сторінка), для випускників минулих років, крім цього, - документа про повну загальну середню освіту (атестата). Кожну копію необхідно завірити власноручним написом (Згідно з оригіналом__підпис__прізвище та ініціали__дата). Випускники ліцеїв, коледжів тощо, що отримують атестат у 2015 році, подають також довідку з навчального закладу.
3.Наступним кроком є формування пакету документів та надсилання його рекомендованим листом до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти за адресою: а/с 185, м. Одеса, 65114. Це роблять самостійно усі категорії учасників ЗНО, окрім випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року, які мають надати оформлені документи відповідальній особі у своєму навчальному закладі. Школи, у свою чергу, мають надіслати пакети документів із вкладеним списком усіх випускників школи за вказаною адресою одним відправленням.
Після здійснення реєстрації (хід якої можна відслідкувати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за наведеним вище посиланням та номером реєстраційної картки) кожному учаснику зовнішнього незалежного оцінювання на зазначену у заяві адресу (чи на адресу школи – для випускників 2015 року) надійде відповідне повідомлення, Сертифікат та бюлетень учасника ЗНО, або ж повідомлення про відмову у реєстрації.
Після 20 лютого існуватиме можливість здійснити перереєстрацію для осіб, яким було відмовлено у реєстрації (до 06 березня), а також учасників ЗНО, що бажають внести зміни до переліку предметів (до 06 березня) або персональних даних (до 01 квітня). Для цього необхідно сформувати і надіслати до регіонального центру картку-заяву (з 2 вклеєними фотокартками) та отриманий раніше Сертифікат.
Особи, що з релігійних переконань не можуть писати сертифікаційні роботи у певні дні, до 20 лютого можуть зареєструватися для проходження додаткової сесії.
Для учасників ЗНО на сайті УЦОЯО функціонуватиме персональний кабінет, вхід до якого можна буде здійснити за номером та PIN-кодом Сертифіката.
З метою отримання технічної чи консультаційної допомоги у здійсненні реєстрації випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року можуть звертатися до осіб, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи у своєму навчальному закладі. Список відповідальних затверджений наказом відділу освіти Іванівської районної державної адміністрації від 19 грудня 2014 року №153 "Про проведення реєстрації осіб, що братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року" (наказ доступний у мережі Інтернет за посиланням http://irmk.org.ua/zno/2015/nakas_reestr_zno.doc).
Випускники ж ВНЗ І-ІІ ступенів, ліцеїв тощо та випускники минулих років можуть звертатися з тією ж метою до реєстраційного пункту, що функціонує на базі комунальної установи «Іванівський районний методичний кабінет» (смт Іванівка, вул. Крупської, 1, 3-й поверх, тел. 3-12-52).

Категорія: Реєстрація | Додав: ІРМК (13.01.2015) W
Переглядів: 872 | Теги: реєстрація на звонішнє 2015 | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]