Понедельник, 21.05.2018, 03:01
Головна » Статті » ЗНО » Реєстрація

Завершення реєстрації
Найчастіші питання осіб, що бажають зареєструватися на ЗНО, та відповіді на них:
Що робити, якщо реєстраційні документи було повернено? – До конверту з документами Сімферопольський РЦОЯО у такому разі додає лист, у якому зазначено причину відмови у реєстрації. Необхідно усунути вказану причину (переоформити довідку з навчального закладу, завірити копію паспорта тощо), роздрукувати і заповнити реєстраційну картку-заяву заново та надіслати документи повторно.
Що робити, якщо сертифікат учасника ЗНО-2013 було втрачено чи пошкоджено? – Орієнтовно з 20 квітня 2013 року можна буде замовити дублікат сертифіката, звернувшись до Сімферопольського РЦОЯО. Більш докладна інформація буде розміщена на сайтах crimeatest.org.ua та testportal.gov.ua.
Як дізнатись адресу пункту тестування? – Після завершення усіх етапів реєстрації на сайтах crimeatest.org.ua та testportal.gov.ua буде відкрито доступ до персональних сторінок учасників ЗНО-2013, де будуть викладені запрошення (з 15 травня) та результати тестування (після завершення тестування). Для авторизації на такій сторінці необхідно ввести пару логін-пароль відповідно до пари номер (логін) - пін-код (пароль)  сертифіката учасника (надруковані у правому верхньому куті). У згаданому запрошенні будуть зазначені усі необхідні відомості, як-то: адреса пункту тестування, дата та час складання тесту.

Категорія: Реєстрація | Додав: ІРМК (26.02.2013) W
Переглядів: 759 | Теги: тестування зно 2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]