Пятница, 25.05.2018, 01:26
Головна » Статті » ЗНО » Інформаційні матеріали та листи ЗНО

Лист КУ "Іванівський РМК"
На виконання листа Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти від 09 вересня 2013 року №01-41-03/285 «Про проведення уроку «Екскурсія сайтом СРЦОЯО» повідомляємо, що з метою підготовки та проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед громадськості щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році Сімферопольським РЦОЯО підготовлено урок «Екскурсія сайтом СРЦОЯО».
Головна мета цього уроку - ознайомити абітурієнтів зі структурою офіційного сайту СРЦОЯО, на якому розміщується найактуальніша інформація стосовно організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Постійне ознайомлення з інформацією, наявною на сайті, допоможе абітурієнтам вчасно здійснити реєстрацію на ЗНО, ознайомитися з правилами проходження тестувань, своїми правами та обов'язками, що допоможе уникнути багатьох помилок, через які минулорічні абітурієнти не змогли стати студентами вищих навчальних закладів.
Просимо до 27 вересня 2013 року організувати для випускників загальноосвітніх навчальних закладів проведення учителями інформатики вищезазначеного уроку та до
01 жовтня 2013 року надати інформацію про проведення за формою у додатку 1.
Матеріали для проведення уроку можна скачати за наступними посиланнями:
1.    План-конспект уроку «Екскурсія сайтом СРЦОЯО» (в електронному вигляді) - http://salgir.crimeatest.org.ua/files/2013/inf_comp/list_urok_sayt_dod_3.pdf.
2.    Презентація у форматі MS PowerPoint «Екскурсія сайтом СРЦОЯО)» (в електронному вигляді) - http://salgir.crimeatest.org.ua/files/2013/inf_comp/list_urok_sayt_dod_1.ppt.


Джерело: http://додаток буде викладено в пн
Категорія: Інформаційні матеріали та листи ЗНО | Додав: ІРМК (13.09.2013)
Переглядів: 806 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]